-0.6 C
Sungurlu
21/09/2023
Sungurlu HaberleriEğitimGENÇLİK MERKEZİNDE KURS YOĞUNLUĞU

GENÇLİK MERKEZİNDE KURS YOĞUNLUĞU

- Google Reklamı -

Gençlik Merkezleri gençlerin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler çerçevesinde serbest zamanlarının ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda değerlendirilmesine fırsat vererek topluma aktif vatandaşlar olarak katılmalarını sağlayan ve gençleri zararlı alışkanlıklardan korumaya yönelik çalışmaları yürüten kurumlardır.

Sungurlu Gençlik Merkezi İlçemizde Halk eğitim Merkezi ile koordineli olarak gençlerimize yönelik ücretsiz çeşitli kurslar açıyor. Hali hazır da açılmış olan İşaret Dili ve İngilizce eğitimleri dolu dolu ve verimli bir şekilde veriliyor.

Yakın zamanda yine aynı şekilde eğitim, el sanatları, spor vb. çeşitli alanlarda kurslar açılmasının planlandığı belirtildi. Gençlik Merkezi Müdürü Mahmut Esat Buğdaylı, “Gençlik Merkezlerimizde yapılan bütün aktivite ve faaliyetlerin gençlerimiz için faydalarından ve Milli-Manevi gelişimlerine katkılarından bahsederken, açılmış olan ve yakın zamanda açılması planlanan kurslara Gençlerimizin katılması çağrısında bulunarak, bu eğitimlerin verilmesi sürecinde emeği geçen başta Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Ertuğrul Bostancı’ya ve personeline, eğitim veren öğretmenlerimize ve Gençlik Merkezi personellerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,0532
EUR
28,7911
GBP
33,3304
RUB
0,2809
CNY
3,7041
JPY
0,1824

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu