GENÇLİK MERKEZİNDE KURS YOĞUNLUĞU

Sponsor

Gençlik Merkezleri gençlerin sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetler çerçevesinde serbest zamanlarının ilgi, istek ve yetenekleri doğrultusunda değerlendirilmesine fırsat vererek topluma aktif vatandaşlar olarak katılmalarını sağlayan ve gençleri zararlı alışkanlıklardan korumaya yönelik çalışmaları yürüten kurumlardır.

Sungurlu Gençlik Merkezi İlçemizde Halk eğitim Merkezi ile koordineli olarak gençlerimize yönelik ücretsiz çeşitli kurslar açıyor. Hali hazır da açılmış olan İşaret Dili ve İngilizce eğitimleri dolu dolu ve verimli bir şekilde veriliyor.

Yakın zamanda yine aynı şekilde eğitim, el sanatları, spor vb. çeşitli alanlarda kurslar açılmasının planlandığı belirtildi. Gençlik Merkezi Müdürü Mahmut Esat Buğdaylı, “Gençlik Merkezlerimizde yapılan bütün aktivite ve faaliyetlerin gençlerimiz için faydalarından ve Milli-Manevi gelişimlerine katkılarından bahsederken, açılmış olan ve yakın zamanda açılması planlanan kurslara Gençlerimizin katılması çağrısında bulunarak, bu eğitimlerin verilmesi sürecinde emeği geçen başta Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Ertuğrul Bostancı’ya ve personeline, eğitim veren öğretmenlerimize ve Gençlik Merkezi personellerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerik13 YENİ SPOR TESİSİ KURULACAK
Sonraki İçerik10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA TÖRENİ VE PROGRAMI DÜZENLENDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz