-0.6 C
Sungurlu
07/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemGENÇLİK MERKEZİNDE İFTAR

GENÇLİK MERKEZİNDE İFTAR

- Google Reklamı -

Sungurlu Gençlik Merkezi, gençlerde Milli duyguları, kültürü ve inançları en güzel biçimde yaşatmak, yaşatılmasını sağlamak, gençlerin serbest zamanlarını olumlu etkinliklerde değerlendirmesine katkıda bulunmak ve Milli-Manevi değerlerin öğrenilmesi ve daha iyi yaşatılması amacıyla İftar programı düzenlendi.

İftar öncesinde Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Aktaş, Gençlik Merkezi Müdürü Mahmut Esat Buğdaylı ve Gençlik Merkezi personeli ile sohbet ederek başlayan program, İftar yemeği ile devam etti. İftar sonrasında ise yine gençlerle müzik dinletisi ve çeşitli aktiviteler yapılarak dolu dolu güzel vakit geçirdiler.

Programdan memnuniyetini dile getiren Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Aktaş ve Gençlik Merkezi Müdürü Mahmut Esat Buğdaylı, 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı’nın önemi ve kutsiyetine değinerek gençlere nasihatlerde bulunurken, bu tür aktivitelere katılmanın önemi ve faydalarına değindi ve ayrıca programda emeği geçen, katılım sağlayan herkese teşekkür ettiler.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
23,1567
EUR
24,8129
GBP
28,8729
RUB
0,2834
CNY
3,2562
JPY
0,1661

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu