GENÇLİK MERKEZİNDE İFTAR

Sponsor

Sungurlu Gençlik Merkezi, gençlerde Milli duyguları, kültürü ve inançları en güzel biçimde yaşatmak, yaşatılmasını sağlamak, gençlerin serbest zamanlarını olumlu etkinliklerde değerlendirmesine katkıda bulunmak ve Milli-Manevi değerlerin öğrenilmesi ve daha iyi yaşatılması amacıyla İftar programı düzenlendi.

İftar öncesinde Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Aktaş, Gençlik Merkezi Müdürü Mahmut Esat Buğdaylı ve Gençlik Merkezi personeli ile sohbet ederek başlayan program, İftar yemeği ile devam etti. İftar sonrasında ise yine gençlerle müzik dinletisi ve çeşitli aktiviteler yapılarak dolu dolu güzel vakit geçirdiler.

Programdan memnuniyetini dile getiren Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Aktaş ve Gençlik Merkezi Müdürü Mahmut Esat Buğdaylı, 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı’nın önemi ve kutsiyetine değinerek gençlere nasihatlerde bulunurken, bu tür aktivitelere katılmanın önemi ve faydalarına değindi ve ayrıca programda emeği geçen, katılım sağlayan herkese teşekkür ettiler.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikÖZEL ÖĞRENCİLER ÇORUM’DA DERECE YAPTILAR
Sonraki İçerikBAYRAM ÖNCESİ MEZARLIKLARDA BAKIM ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz