Gençlik Merkezi İftarda

Sungurlu Gençlik Merkezi Personeli Gönüllü Gençler tarafından iftar da ilçe sakinlerinden Yemen teyzenin evine konuk oldu.

Abone Ol

Sungurlu Gençlik Merkezi Personeli Gönüllü Gençler tarafından iftar da ilçe sakinlerinden Yemen teyzenin evine konuk oldu.  | Sungurlu Haber
Yetkililerden yapılan açıklamada; Gençlik Merkezi olarak vizyonumuz içeriğinde yer alan konulardan bir tanesi olarak Gençlerin serbest zamanlarını sosyal, kültürel alanlarda değerlendirebilmeleri için faaliyetler programlamak, yönetmek, denetlemek, değerlendirmek ve geliştirmek olması münasebetiyle Gençlerimizde büyüklerimize sevgi, saygı, hoşgörü ve hizmet anlayışını, bilincini aşılamak üzere İlçemizde yaşayan Yemen teyzemizin evine iftar da konuk olduk. 

Sungurlu Gençlik Merkezi Personeli Gönüllü Gençler tarafından iftar da ilçe sakinlerinden Yemen teyzenin evine konuk oldu.  | Sungurlu Haber
İftar öncesinde gerek ev işlerinde ve yemeğin hazırlanması sürecinde gerek iftar sofrasının kurulumu aşamasında hane halkımız ve Gençlerimizle birlikte yardımlaşarak birlikte İftar soframızı hazırladık. İftar sonrası Gençlerimizle sıcak çay eşliğinde sohbet ederek Yemen teyzemizin bilgi, birikim, tecrübe ve hayır dualarını aldık.
Gençlik Merkezimizin ziyaretinden memnuniyetini dile getiren yemen Teyzemiz, başta Gençlik Merkezi müdürümüz M.Esat Buğdaylı ve personeline ayrıca gençlerimize teşekkürlerini iletip Hayır dua da bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz