Gençlik Merkezi Beşkız Köy Okulunu Ziyaret Etti

Sponsor

Gençlik ve Spor Bakanlığı Projeleri arasında yer alan “Merkezim her yerde” kapsamında Sungurlu Gençlik Merkezi Sungurlu’ya bağlı Beşkız Köyü Okulunu ziyaret etti.
Meslek Yüksek Okulu (MYO) Öğrencilerinin de Tiyatro kostümleriyle dahil olduğu ziyarette renkli görüntüler ortaya çıktı. Çeşitli Oyunlar ve eğlencelerle devam eden etkinlik, okulda okuyan gençlere Gençlik Merkezi görevlileri tarafından hediyeler taktim ederek son buldu.
Ziyaretten memnuniyetini dile getiren okul Öğretmenleri, bu tür faaliyetlerin sıklıkla yapılması konusunda rica’da bulunurken emeği geçen başta Gençlik Merkezi Müdürü M.Esat Buğdaylı’ya ve Gençlik Merkezi personeline, Meslek Yüksek Okulunda okuyan gençlere teşekkürlerini ilettiler.

Sponsor
Önceki İçerikŞahin; Milli Bekazımızı Sonuna Kadar Koruyacağız
Sonraki İçerikOtomobil Bariyerlere Çarptı : 4 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz