Gençlik Merkezi Alembeyli Köy Okulunu Ziyaret Etti

Sponsor

‘Gençlerin İyilik Ağacı’ ve ‘Genç Dönüşüm’ projeleri kapsamında gençlerle birlikte köyde okuyan öğrencilere çeşitli hediyeler takdim edildi. Ardından gençler ve öğrenciler bir araya gelerek çeşitli sportif ve eğitsel oyunlar oynayarak gönüllerince eğlendiler.  Gençlik Merkezi Müdürü E.Buğdaylı, “Ulaşılmadık tek bir genç kalmayıncaya kadar ilçemiz ve köylerine gitmeye devam edeceğiz” dedi.

Gittiğimiz okullarda Gençlik Merkezimiz hakkında bilgiler vererek, onlarla hoş vakitler geçirmeye çalışıyoruz diyen Buğdaylı, özellikle sosyallik ten uzakta kalan köylerde çocuklarımızla geçirdiğimiz her vakit hem bizlere hem de çocuklara moral kaynağı olmaktadır. Çocuklarımızın yüzlerindeki gülümseme ve mutlulukları herşeye değer. Bizlere kapılarını açan özellikle İlçe Milli eğitim müdürü Mustafa Eryiğit’e, okul idarecilerine ve öğretmenlere teşekkür ederiz. Bundan sonra da gücümüzün yettiği kadar okulu bulunan bütün köylere gitmeye çalışacağız.

Sponsor
Önceki İçerikŞehit Jan. Er Numan Altuntaş’ın Mezarı Yenilendi
Sonraki İçerikKentpark’ın Hafriyatını Başkan Karşılıyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz