Gençlik Haftası Şehitlik Ziyareti ile Başladı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramının 101. Yılını kutlama programı çerçevesinde 15-21 Mayıs 2020 tarihleri arasında kutlanacak olan Gençlik Haftası etkinliklerinin açılışı Şehitlik ziyareti ile başladı.

Sponsor

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Aktaş ve beraberindeki mesai arkadaşları Şehitlik ziyaretinde bulundu. Şehitlik Ziyaretine Gençlik Merkezi Müdürü Esat Buğdaylı, İlçe Spor Müdürlüğü personeli ve Gençlik Merkezi Müdürlüğü personeli katıldı. Ziyarete katılan personel ziyareti, maske ve sosyal mesafe kuralına uygun olarak gerçekleştirdi. 

Tüm Şehitlerimiz İçin Dua Edildi

Ziyarette Ulu Camii İmamı İbrahim Kaplan Kur’an’ı Kerim okudu ve tüm şehitlerimiz için dua etti. Kuranı Kerim okunmasının ardından Gençlik ve Spor İlçe Müdür Mehmet Aktaş ve beraberindeki heyet ile birlikte Şehitlerin kabirlerine karanfil bıraktı.
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Aktaş yaptığı açıklamada Atatürk’ün İstanbul’dan Samsuna Hareket etmesiyle Milli Mücadele ateşinin yanmaya başladığını, Milli Mücadelenin zorluklarla zaferle sonuçlandığı ve üzerinden 101 sene belirtti.
Aktaş, şuanda dünyada ve Ülkemizde yaşanan Korona Virüs salgını sebebiyle bu sene 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramının 101. Yılında kapsamlı bir Kutlama Programı yapılamadığını belirtti. 

Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Aktaş Milli Mücadelede emeği geçen başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle yad ettiklerini belirten Aktaş, Tüm Şehitlerimizin Ruhları Şad olsun dileklerinde bulundu. 

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikOtomobil Tır’a Arkadan Çarptı : 3 Yaralı
Sonraki İçerikMANAV VE ESNAFLARIN SIKINTILARINI İLETTİLER
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz