“GENÇLERİMİZ ÖĞRETMENLERİMİZE EMANET”

Sponsor

Ak Parti Sungurlu İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Kaplan, 24 Kasım Öğretmenler günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Kaplan mesajında şu ifadeleri kullandı; “Dünyayı, Müslüman bir Türk olarak okuyarak değerlendirme ve bu minvalde tavır alarak bir duruş sergileyecek milli-manevi değerleri özümsemiş idealist nesillerin yetiştirilmesi ve bu nesillerin pozitif ilimlerle layıkıyla donatılması amacını güden bir eğitim ve öğretim anlayışından yana olduğumuzu, idrak edeceğimiz 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde bir kez daha belirtme ihtiyacı hissediyoruz.

Dünyamızın içine girdiği yeni dönemde özellikle küreselleşmenin, genç nesilleri hedefe koyarak, milli kültürleri ağır bir tahribat altına aldığı muhakkaktır. Milli devletlerin varlıklarına yönelmiş yıkıcı küreselleşme politikalarının, en büyük saldırıyı genç nesillerin milli ve manevi dünyalarına yönelik gerçekleştirdiği bir ortamda şüphesiz ki; eğitimcilerimize hayati görevler düşmektedir.Kavramların öğrenilip anlamlandırıldığı ve bunun üzerine karakterlerinin ve asgari düzeyde fikirlerinin oluşmaya başladığı bir dönemde, çocuklarımız zamanlarının önemli bir bölümünde kendisine örnek olarak gördüğü öğretmenleri ile muhatap olmaktadır.

Sponsor

Bu nedenle milli kimliğinin ve milli sorumluluklarının bilincinde bir neslin yetişmesinde öğretmen faktörünün hayati önemi ortaya çıkmaktadır. Milli-üniter devletimizin küreselleşme ve onun uygulayıcıları tarafından maruz kaldığı saldırılardan muhafaza edilmesi ve ebediyete dek varlığını sürdürmesi, karakter ve vizyon sahibi öğretmenlerimizin elinden geçen haysiyetli, bilinçli ve idealist bir nesille mümkün olacaktır.

Bu vesile ile öğretmenlerimizin yüklendikleri bu ağır misyonun farkında olmaları ve bu şuurda vazifelerini ifa etmelerini temenni ederek 24 Kasım Öğretmenler gününü kutluyoruz.”

Sponsor
Önceki İçerik“24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM”
Sonraki İçerik“ÖĞRETMENLERİMİZ MESLEKLERİNİ SEVEREK VE ONUR DUYARAK YAPMAKTADIRLAR”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz