Gençlerimiz Kültür ve Sanat Yarışmasında Grup 2.’si Oldular

Sponsor

Gençlik ve Spor Bakanlığının Ülke genelinde tertiplenen Kültür ve Sanat Yarışmaları arasında yer alan bilgi yarışmasında Çorum İl birincisi olarak İlimizi Karadeniz bölge birinciliği yarışmasında temsilen giden Batuhan Babayiğit, Eren Çaltekin, Batuhan Çakan isimli Sungurlulu gençlerimiz Samsun müsabakalarında grup 2.’si oldular.

Bu tür Kültür ve Sanat aktivitelerinde gençlerin yer almasının önemine değinen Gençlik Merkezi Müdürü Mahmut Esat Buğdaylı, “Fen Lisesi Müdürü Ahmet Yandım, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Halil Yurt, Gençlik Merkezi personeli ve gençlere teşekkürlerini iletiyorum” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikGülünay ve Basar, Çiftçileri Bilgilendirmeye Devam Ediyor
Sonraki İçerikBiçer İl Birincisi Oldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz