Gençlere Kudüs Anlatıldı

Sponsor

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan ‘Medeniyetin Keşfi Kudüs’ Projesi kapsamında Sungurlu Gençlik Merkezinde gençlere Kudüs’ü anlatıldı.
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan'Medeniyetin Keşfi Kudüs' Projesi kapsamında Sungurlu Gençlik Merkezinde gençlere Kudüs'ü anlatıldı.  | Sungurlu Haber
Kudüs’e git, Kudüs’ü oku, Kudüs’ü anla, Kudüs’ü anlat, Kudüs’ü hisset, Kudüs için çalış, Kudüs için plan yap ,Kudüs için fedakar ol. “Kalbinde Kudüs Yoksa, Senin Kalbin Yoktur” sloganıyla yola çıkılan ve daha önce Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Kudüs’ü ziyaret eden Çorum Akkent Gençlik Lideri Merve Yallım tarafından “Kudüs ve Mescid-i Aksa’nın Müslümanlar olarak İslamiyet’teki yeri ve önemini anlatmak ve o bilince sahip olmalarına yardımcı olabilmek için ilçemizdeki liseli gençlere görseller eşliğinde sunum yapıldı.
“Medeniyetimizin Keşfi Kudüs” projesi kapsamında ilçemizde Üniversite ve Orta Okulda okuyan gençlere de Kudüs’ü anlatmaya devam edileceği açıklandı.

Sponsor
Önceki İçerikŞehit Aybüke Yalçın Sanat Merkezi Açıldı
Sonraki İçerikİl Birincisi Olan Öğrenci Ödüllendirildi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz