-0.6 C
Sungurlu
26/09/2023
Sungurlu HaberleriEğitimGençlere Kudüs Anlatıldı

Gençlere Kudüs Anlatıldı

- Google Reklamı -

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan ‘Medeniyetin Keşfi Kudüs’ Projesi kapsamında Sungurlu Gençlik Merkezinde gençlere Kudüs’ü anlatıldı.
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan 'Medeniyetin Keşfi Kudüs' Projesi kapsamında Sungurlu Gençlik Merkezinde gençlere Kudüs'ü anlatıldı.  | Sungurlu Haberleri
Kudüs’e git, Kudüs’ü oku, Kudüs’ü anla, Kudüs’ü anlat, Kudüs’ü hisset, Kudüs için çalış, Kudüs için plan yap ,Kudüs için fedakar ol. “Kalbinde Kudüs Yoksa, Senin Kalbin Yoktur” sloganıyla yola çıkılan ve daha önce Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Kudüs’ü ziyaret eden Çorum Akkent Gençlik Lideri Merve Yallım tarafından “Kudüs ve Mescid-i Aksa’nın Müslümanlar olarak İslamiyet’teki yeri ve önemini anlatmak ve o bilince sahip olmalarına yardımcı olabilmek için ilçemizdeki liseli gençlere görseller eşliğinde sunum yapıldı.
“Medeniyetimizin Keşfi Kudüs” projesi kapsamında ilçemizde Üniversite ve Orta Okulda okuyan gençlere de Kudüs’ü anlatmaya devam edileceği açıklandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2455
EUR
28,7991
GBP
33,1591
RUB
0,2794
CNY
3,7265
JPY
0,1830

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu