GENÇLERDEN AFETZEDELERE YARDIM KAMPANYASI

Sponsor

Sungurlu Gençlik Merkezi tarafından sel felaketinde zarar gören afetzede vatandaşlara yardım kolileri gönderildi.

Yapılan açıklamada, ”Ülkemiz Karadeniz bölgesinde yaşanan doğal afetler, sel-taşkın olaylarından birçok vatandaşımız maddi manevi etkilenmiş olup, devletimiz ve kurumlarımız vatandaşlarımıza yardım etmek ve zararlarını karşılamak için gerekli tedbirleri almaktadır. Bu kapsamda Gençlik ve Spor Bakanlığın da Ülkemiz genelinde Gençlik Merkezleri aracılığı ile destek kampanyası yürütmektedir. Sungurlu Gençlik Merkezi ve Sungurlulu Gençlerimizde bu kampanyaya duyarsız kalmamış olup duyarlı ilçe esnaflarımızdan ve vatandaşlarımızdan imkânları dâhilinde yaptıkları gıda, kıyafet, çocuk bezi, battaniye, bebek maması vb. bağışlarını toparlayarak hazırlayıp Sinop İlimiz Ayancık ilçemize göndermişlerdir.

Kampanya sırasında Sinop Gençlik Merkezi Müdürüyle telefonda görüşen Sungurlu Gençlik Merkezi Müdürü Mahmut Esat Buğdaylı, “Bölgemizde yaşananlar ve durum hakkında bilgi alarak bundan sonraki süreçte yapılabilecekler hakkında bilgi alarak Sinop ve Kastamonu illerimizle sürekli diyalog kurmaktadır” dedi. Kampanyamızın başarıyla gerçekleştirildiğini ve her daim mazlum ve mağdur vatandaşlarımızın yanında yer alacaklarını söyleyen Gençlik Merkezi Müdürü Mahmut Esat Buğdaylı kampanya sürecinde yer alan Gençlik Merkezi personeline, Gençlere ve duyarlı esnaf ve vatandaşlarımıza teşekkür ederken, bu tür faaliyetlerin, dayanışma ve yardımlaşmanın önemine değinip, Allah bir daha ülkemize bu tür doğal afetler yaşatmasın duasında bulundu”

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikMİNDERİN ASLANLARI ÖDÜLLENDİRİLDİ
Sonraki İçerikBÜYÜK ZAFER’İN 99. YIL DÖNÜMÜ KUTLU OLSUN
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz