Gençler Yaşlılarımızı Yalnız Bırakmıyor

Sponsor

Sungurlu Gençlik Merkezi ve üye gençleri yaşlılarımızın ziyaretine gitmeye devam ediyor.
Gençlik Merkezi yetkilileri lisede okuyan gençlerimizle birlikte Mavi Ocak Yaşlı Bakım Merkezini ziyaret ederek tesiste kalan yaşlılara çeşitli ikramlarda bulundular.
Sungurlu Gençlik Merkezi ve üye gençleri yaşlılarımızın ziyaretine gitmeye devam ediyor.  | Sungurlu Haber
Gençlik Merkezi Müdürü Esat Buğdaylı, “Ziyarette yaşlılarımızın dertlerini dinleyip yüzlerini güldürmeye, onların yalnız olmadıklarını hissettirmeye ve morallerini yükseltmeye çalışıyoruz” dedi. Buğdaylı, bu sayede ziyarette bize eşlik eden gençlerimize de farkındalık oluşturarak toplum bilincini aşılamak, büyüklerine karşı sorumluluklarını bilmesine ve bu konuda bilinçlenmelerine katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bizlere her vakit kapılarını açan Mustafa Mavi ve Bakım Merkezi çalışanlar ile birlikte bizlerle ziyarete katılan gençlerimize teşekkür ediyoruz.

 

Sponsor
Önceki İçerikBaşkan Şahiner’den Miraç Kandili Mesajı
Sonraki İçerikVoleybol’da Gençlerin Rakipleri Belli Oldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz