Gençler İstanbul’da Festivale Katıldı

Sponsor

Gençlik Merkezi Müdürü M. Esat Buğdaylı, “İstanbul 3. Havalimanında 20-23 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilen Teknofest – Havacılık ve Uzak ve Teknoloji Festivaline Sungurlu Gençlik Merkezi olarak bayan ve erkek gruplarımızla toplam 20 gencimizle katılım sağladık” dedi.

Gençlik Merkezi Müdürü Buğdaylı, Sanayi ve teknoloji alanında Yerli ve milli üretimimizin sergilendiği festivalde ayrıca, Solo Türk ve Türk Yıldızlarının da yer aldığı birçok uçuş gösterileri yapıldı. Festivale katılan gençler teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek gösterileri hayranlıkla izlediler diye söyledi.

Sponsor
Önceki İçerikMilyonlarca Kamu Çalışanına İkramiye Ödenecek
Sonraki İçerikSungurlu Belediyesi Aşure Dağıtacak
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz