Genç Voleybolcular Yozgat’ta

Sponsor

Türkiye Gençler Voleybol Grup maçlarına katılan Sungurlu Belediye Genç Voleybol Takımı, Yozgat’ta ki maçlar için Sorguna gitti. İlk maçında Kırşehir maça çıkmadığı için, hükmen galip gelen genç voleybol takımımız, bugün saat 15 ‘de Sivas’ta, yarın da Yozgat’ta oynayacak.

Türkiye Gençler Voleybol Grup maçlarına katılan Sungurlu Belediye Genç Voleybol Takımı, Yozgat'ta ki maçlar için Sorguna gitti. | Sungurlu Haber

Kulüp Başkanı Bahri Sezen, “Genç Voleybol takımımızın başarısı 1. Ligteki takımımıza puan kazandıracağı için çok önemli. Biz alt yapı genç takımımıza güveniyoruz ,derece alıp döneceğiz inşallah.” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBAŞBAKAN YILDIRIM’DAN BEDELLİ ASKERLİK AÇIKLAMASI
Sonraki İçerikHer Şeyin Başı Sağlık, Sağlığın Başı Aşı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz