GENÇ ERKEKLER ÇORUM ŞAMPİYONU BUGÜN SUNGURLU’DA BELLİ OLUYOR

Sponsor

13 Ocak tarihinde Sungurlu’da başlayan Genç Erkekler Çorum il birinciliği müsabakaları bugün oynanacak final karşılaşması ile sona erecek.

Geçen yıl pandemi dolayısıyla yapılmayan il birinciliği maçları 13 Ocak tarihinde Sungurlu Mahmut Atalay Spor Salonu’nda başladı. Müsabakalar bugün Sungurlu Belediye A takımı ile Çorum Belediye arasında oynanacak final karşılaşması ile sona erecek.
Sungurlu Belediyespor Baş Antrenörü Mustafa Özdemir, “Çorum Genç Erkekler İl Birinciliği şampiyonluk maçı bugün saat 18.00’de Mahmut Atalay Spor Salonu’nda, Sungurlu Belediye A Takımı ile Çorum Belediye arasında oynanacak. Bizim çocuklara destek için bu akşam salon da yerimizi alalım lütfen” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikOTOMOBİL YÖN LEVHASINA ÇARPARAK DURABİLDİ
Sonraki İçerikHÜKÜMLÜLER BELEDİYELERDE ÜCRETSİZ ÇALIŞACAK
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz