Gellerli, “Bayram Alışverişini Sungurlu’dan Yapın”

Sponsor

Milliyetçi Hareket Partisi 27. dönem Çorum Milletvekili Aday Adayı Muzaffer Gellerli yaptığı açıklamada yaklaşan Ramazan bayramını şimdiden kutlar, Türkiye Cumhuriyetine ve özellikle Sungurlumuza hayırlarla vesile olmasını cenabı Allahtan dilerim.
Sılasından, anasından, babasından ve sevdiklerinden ayrı bayramlarını ayrı kutlamak mecburiyetinde kalan kahraman Türk askerlerinin, polislerin, memleketinden ekmek parası için ayrı kalan yurt dışında yaşayan vatandaşlarımın da mübarek Ramazan bayramlarını kutluyorum.
Sungurlunun Sungurlu’ya sahip çıkması çok önemlidir. O yüzden Ramazan bayramını bir fırsat bilip şehir dışından gelecek siz hemşerilerimin Sungurlu ekonomisine katkı sağlamak amaçlı harcamalarınızı mahalle bakkalı, Sungurlulu marketlerden, kuyumculardan, manifatura ve ihtiyaç duyulan zorunlu tüm harcamaları Sungurlu esnaflarından yapmanızı sizlerden rica ediyorum.
Allah vatanımıza milletimize zeval vermesin, tekrar şimdiden Ramazan bayramını tebrik ediyorum.

Sponsor
Önceki İçerikArefe ve Bayramda Halk Otobüsleri Ücretsiz
Sonraki İçerikPolisten Bayram Öncesi Güven ve Huzur Uygulaması
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz