Geleneksel Çocuk Oyunları Şenlikleri Başladı

Sponsor

Unutulmaya yüz tutmuş geleneksel çocuk oyunlarını çocuklara ve gençlere yeniden hatırlatmak amacıyla düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenlikleri başladı.
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil Yurt, “Sungurlu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğümüz ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde ilçemiz ilköğretim okulları arasında düzenlemiş olduğumuz geleneksel çocuk oyunları şenlikleri ile çocuklarımıza gençlerimize; liderlik yapabilme, kurallara uyma, paylaşmayı bilme, zamanı verimli kullanma, zihinsel ve fiziksel beceriler kazanarak kendi kültürümüzü tanıma ve spor yapma alışkanlığının kazandırılmasını amaçlamaktayız. dedi”

Unutulmaya yüz tutmuş geleneksel çocuk oyunlarını çocuklara ve gençlere yeniden hatırlatmak amacıyla düzenlenen Geleneksel Çocuk Oyunları Şenlikleri başladı. | Sungurlu Haber
Geleneksel Çocuk Oyunları Şenliklerinin final müsabakaları 9-13 Nisan tarihleri arasında Mahmut Atalay Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak.

Sponsor
Önceki İçerikKoçak, “Açıklama, Hiç Bir Ülkücü Terbiye Almadığının Somut Örneğidir”
Sonraki İçerik2. Küme Okul Müsabakaları Başladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz