Geleceğin Sporcuları Yetişiyor

Sponsor

Okulların tatil olması nedeniyle çocukların ve gençlerin boş zamanlarını en güzel şekilde değerlendirmeleri için açılmış olan voleybol ve basketbol kurslarına yoğun bir katılım oluyor.
Voleybol ve Basketbol antrenörü Mustafa Özdemir’in çalıştırdığı kurslarda aynı zaman da liglerde oynayacak voleybol ve basketbol takımlarına da seçmeler yapılıyor. Kurs hocası aynı zamanda Sungurlu Belediyesi voleybol takımları baş antrenörü Mustafa Özdemir yaptığı açıklamada; 250 yakın çocuğumuz ve gencimiz kurslarımızda çalışmaya başladı. Yoğun bir kurs programımız var, yaş gruplarına göre ayarlama yaptık. Kurslarımız saat: 11.00’de başlıyor, saat: 18.00’e kadar devam ediyoruz” dedi.

Özdemir, Gençlik Spor İlçe Müdürlüğüne ve Halk Eğitim Müdürlüğüne çok teşekkür ediyoruz. Yaz kurslarımızın açılmasına büyük katkıda bulunarak, çocuklarımızın ve gençlerimizin spor yaparak boş zamanlarını en güzel şekilde geçirmelerine vesile olmuşlardır diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikJandarma Tarlada Yakaladı
Sonraki İçerikAyakkabı Tamircileri Dertli
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz