Gaziler Günü Törenle Kutlandı

Sponsor

Atatürk Anıtı’nda düzenlenen programda bir konuşma yapan Garnizon Komutan vekili Asteğmen Ahmet Yasin Yıldız, “Türk vatanı ve milletinin ebedi varlığını ve yüce Türk devletinin bölünmez bütünlüğünü muhafaza etmek amacıyla canını feda eden gazilerimize vefa duygusunun ifadesi olarak ülkemizde her yıl 19 Eylül Gaziler Günü olarak kutlanmaktadır” dedi.

Sungurlu'da 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen törenle kutlandı. | Sungurlu Haber

Şiirlerin okunmasıyla devam eden programda 1974 Kıbrıs barış harekatı gazisi Muzaffer Karaca bir konuşma yaptı. Program, Sungurlu şehit aileleri ve terör mağdurları derneği ziyaretinin ardından sona erdi.
Programa Sungurlu Kaymakamı Mitat Gözen, Garnizon Komutan vekili Asteğmen Ahmet Yasin Yıldız, Belediye Başkan vekili Fazlı Koçak, Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Özge Yelken, Sungurlu Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Murat Bağıröz, siyasi parti temsilcileri, daire amirleri, gaziler ve yakınları katıldı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞahiner, “İlçenin göz bebeği olacak”
Sonraki İçerikÖzkan, ” Şehit yakınlarına ve gazilerimize sahip çıkmak da hepimiz için milli bir vazife olmalıdır”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz