Futsal Müsabakaları Sona Erdi

Sponsor

Okul Sporları faaliyet programı kapsamında Sungurlu’da düzenlenen Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler ve Genç Erkekler 2. Küme Futsal İlçe Birinciliği müsabakaları sona erdi.

Okul Sporları faaliyet programı kapsamında Sungurlu’da düzenlenen Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler ve Genç Erkekler 2. Küme Futsal İlçe Birinciliği müsabakaları sona erdi. | Sungurlu Haber
2. Küme Futsal Müsabakaları Sungurlu Mahmut Atalay Kapalı Spor Salonunda oynandı.
Yıldız Kızlar kategorisinde misafir takım olan Kaledere Ortaokulu Şampiyon olurken, Ş.Mamut Peşmen Ortaokulu ikinci, Toki Ortaokulu üçüncü, Dr.Sedat-Dr. Melahat Baran Ortaokulu’da dördüncü oldu.

Okul Sporları faaliyet programı kapsamında Sungurlu’da düzenlenen Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler ve Genç Erkekler 2. Küme Futsal İlçe Birinciliği müsabakaları sona erdi. | Sungurlu Haber
Yıldız Erkekler kategorisinde ise Dr.Sedat-Dr. Melahat Baran Ortaokulu birinci olurken, Ş.Mahmut Peşmen Ortaokulu ikinci, Fatih Ortaokulu üçüncü, Kaledere Ortaokulu ise dördüncü olmuştur.
Genç Erkekler kategorisinde ise, Sungurlu Tek Seçenek Lisesi birinci olurken, Sunguroğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Şehit Ali Alıtkan Anadolu İmam Hatip Lisesi üçüncü, Sungurlu Anadolu Lisesi ise dördüncü oldu.
Dereceye giren takımların kupa ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Halil Yurt, Okul Müdürleri ve Beden Eğitimi öğretmenlerinin katıldığı törenle sahiplerine verildi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞahin, ” Seçimin Rekor Bir Oyla Sonuçlanacağını Şimdiden İlan Ediyorum”
Sonraki İçerikTerme Belediye Başkanı Kul ‘dan ,Başkan Şahiner’e Ziyaret
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz