(FOTO GALERİ) Lider Antalya’da Kampa Girdi

Sponsor

Çorum 1. Amatör Kümede ilk yarıyı 21 puanla lider tamamlayan temsilcimiz Sungurlu Belediyespor, Antalya’ da kampa girdi. Hedefini Bal Ligi olarak belirleyen temsilcimiz Sungurlu Belediyespor devre arasını Antalya’ da 7 günlük kamp ile değerlendiriyor.

FOTO GALERİ

Sungurlu Belediyespor, Yardımcı antrenör Ziya Çağlıoğlu nezaretinde ara transfer döneminde takıma katılan sporcularla antrenmanlara sıkı bir şekilde devam ediyor. Teknik Direktör Çağlıoğlu, ikinci yarıya daha iyi başlayacaklarını istedikleri puanları alacaklarını belirterek sporcularına güvendiğini ifade etti. Çağlıoğlu; ‘’Spora ve sporcuya desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Sungurlu Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner, Kulüp Başkanımız Bahri Sezen’ e ve yöneticilerimize teşekkür ederim.’’ dedi.
Belediyespor ikinci yarının ilk maçını, 28 Ocak Pazar günü saat 15:00’de İl Özel İdaresi Gençlik Spor ile Çorum’da oynayacak.

Sponsor
Önceki İçerikBelediyespor Ezdi Geçti
Sonraki İçerik2019 Yılı Hattuşa Yılı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz