Filenin Sultanları Sivas’ta

Sponsor

Sungurlu Belediyespor bayan voleybol takım, bölgesel ligde Çorum’u temsil etmek üzere Sivas’a gitti.

Sungurlu Belediyespor Voleybol bayan takımı, Cuma 18.00’de Sivas Çimentospor, Cumartesi 14.00’de TED koleji, Pazar 10.00’da Kayseri Melikgazi İzzet Ö.Kaya Ortaokulu ile karşılaşacak. | Sungurlu Haber

Sungurlu Belediyespor baş antrenör Mustafa Özdemir, ilçemizi ve ilimizi en güzel şekil de temsil edeceğiz. Hedefimiz ilk 3 takım arasına girmek olacaktır bunu başarmak için elimizden gelen her şeyi yapacağız” dedi.
Sungurlu Belediyespor Voleybol bayan takımı, Cuma 18.00’de Sivas Çimentospor, Cumartesi 14.00’de TED koleji, Pazar 10.00’da Kayseri Melikgazi İzzet Ö.Kaya Ortaokulu ile karşılaşacak.

Sponsor
Önceki İçerikErayhan Güven Tazeledi
Sonraki İçerikTürkiye, Libya İçin Özel Askeri Şirket mi Kuracak?
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz