Filenin Efeleri Turp Gibi

Sponsor

Yeni sezon hazırlıklarını Ankara’da sürdüren Sungurlu Belediyespor voleybol takımı Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Spor Hekimliği bölümünde sağlık ve performans testinden geçtiler.

Sungurlu Belediyespor baş antrenörü Veli Koçak sağlık testinden tüm sporcuların sağlam çıktığını söyledi. Koçak, ayrıca sezon başı çalışmaları başladıktan sonra gelişimleri görme adınada önemli olan testin çok verimli olduğunu belirtti.

Erkekler voleybol 1. liginde mücadele edecek olan Sungurlu Belediyespor sporcuları sağlık kontrolünden sağlam çıktı. | Sungurlu Haber

Sponsor

Sporcuların fiziksel gelişimlerinin memnuniyet verici olduğunu belirten Koçak, sezonun ilk haftasına kadar takımın çok daha iyi noktaya geleceğine inandığını söyledi. Ankara Taner Kışlalı Spor Salonu’nda yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Sungurlu Belediyespor hazırlık maçları yaparak sezona hazır hale gelmeyi amaçlıyor.

Sponsor
Önceki İçerikİki Otomobil Çarpıştı : 2 Yaralı
Sonraki İçeriksahibinden.com 44,3 Milyon Aylık Kullanıcıya Ulaştı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz