Fikstür Bugün Çekiliyor

Sponsor

Futbol Federasyonu İstanbul İstinye’deki Orhan Saka Amatörler Evinde saat 16’da başlayacak kura çekiminde ilk olarak İstanbul, İzmir ve Bursa takımlarının grupları için kura çekimi yapılacak. Daha sonra ise 151 takımın 11 grupta mücadele edeceği müsabakalar için kura çekimine geçilecek.

Bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de ilimizi temsil edecek olan Sungurlu Belediyespor’un fikstürüde bu kura ile belli olacak. Temsilcimiz BAL 4. grupta mücadele edecek. Ligde müsabakaların 22-23 Eylül’de oynanacak maçlarla başlaması bekleniyor.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu Belediyespor Berati ile Güldü
Sonraki İçerikŞahiner’den, Kulübe destek Veren İşadamına Formalı Teşekkür
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz