Fidanlar Ağaca, Ağaçlar Ormana Dönsün…

Sponsor

İlçemize bağlı İmirli Köyü’nde 1000 adet Çam Ağacı fidanı toprakla buluştu. Çorum Sungurlu İmirli Köyü Derneği öncülüğünde kuraklıkla mücadele kapsamında düzenlenen ağaçlandırma seferberliği için temin edilen 1000 adet fidan bir karnaval coşkusu ile kıraç alanlara dikildi.

Konu ile alakalı bir açıklama yapan dernek başkanı Abdullah Begik: “Kuraklığın önlenmesi ve yeşil bir çevre için ağacın öneminin farkındayız. Hem daha yeşil bir İmirli Küyü için, hemde gelecek nesillerin kuraklıktan asgari zarar görmesi için 1000 adet Çam fidanını toprakla buluşturduk. Bu tür etkinliklerimiz köyümüz çevresinde ağaçla buluşmayan yer kalmayana dek devam edecek. Bize maddi manevi destek veren herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikGalibiyet Direkten Döndü
Sonraki İçerikOyların Tekrar Sayılmasına YSK’dan Ret!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz