Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Fenercioğlu Emekli Olmak Üzere Odadan İlişiğini Kesti

Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası’nda 25 yıl 9 ay görev yapan Mehmet Fenercioğlu emekli olmak üzere odadan ilişiğini kestiğini söyledi.
25 yıl Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası genel Sekreterliği ve 9 ay başkan danışmanlığı görevinde bulunan Mehmet Fenercioğlu görev süresini doldurduğundan dolayı kendi isteğiyle bugünden itibaren odadan ilişiğini kestiğini açıkladı.
Görev süresi boyunca hiçbir üyeden incinmediğini ve hiçbir üyeyi incitmemeye özen gösterdiğini ifade eden Fenercioğlu, “İşe girdiğimden bu tarafa Sungurlu Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu ve oda meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.
Hizmet süresi dolduğu halde emeklilikte yaş haddine takıldığından dolayı 6 ay sonra emekli olacağını belirten Fenercioğlu, “Kanuni haklarımı kullanarak kendi isteğim ile oda yönetim kuruluna emeklilik müracaatımı yaptım. Bu zaman kadar yanımda olan, desteklerini esirgemeyen başta oda yönetim kurulu ve meclis üyelerimize, personelimize ve Ticaret ve Sanayi Odası üyelerimize teşekkür eder, saygılar sunarım” dedi.

İlgili İçerikler

Şahiner Emekli Memurlarla bir Araya Geldi

Saat Saat 15 Temmuz Darbe Girişiminde Yaşananlar

Safa Özhazinedar

YENİ KORONA VİRÜS KARARLARI

Safa Özhazinedar

Başkandan Batman Şehitlerine Taziye Mesajı

Safa Özhazinedar

Duyarlı Belediye, Sungurlu Belediyesi

Safa Özhazinedar

3 Puan 90’da Kaçtı : 1-1

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar