Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Siyaset Gündem

FELAKET GELİYORUM DİYOR!

İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, Sungurlu’da olası sel felaketlerine davetiye çıkartan Budaközü ve Di çayı derelerinin bir an önce ıslah edilmesi gerektiğini söyleyerek, “Gözü görmez, kulağı duymazlar. Felaket geliyorum diyor.” dedi.

Budaközü ve Di çayı derelerinin 7 yıldır ıslah edilmeyi beklediğini söyleyen Şahin, “Sungurlu’da yıllardan beri el vurulmayan Di çayı ve Budaközü çaylarında 2013 yılının Ocak ayında Ankara’dan Sungurlu’ya gelen DSİ 5. Bölge Müdürlüğü ekipleri ıslah çalışması için düğmeye basmıştı. 7 yıl geçmesine rağmen bir türlü yatırım programına alınmayan dere ıslahı halen çözüm bekliyor” dedi.

ercan şahin iyi parti çorum sungurlu

Gözü görmez kulağı duymazlar, felaket geliyorum diyor diyen Şahin, “Sayın yetkili kurum müdürleri, yetkili siyasiler. Bizler yapılması hususunda gereğini yapın diye uğraştıkça hala inatla yapılmıyor. Dua edin, inşallah sel felaketi olmaz. Yoksa bu vebalden kurtulamayacaksınız. Derelerin ıslahını bir an önce yaptırın” ifadelerini kullandı.

İlgili İçerikler

Gençler turnuvaya iyi başladı

Safa Özhazinedar

HEMŞEHRİMİZ BEKİR ŞAHİN YARGITAY CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA SEÇİLDİ

Safa Özhazinedar

Eryiğit, Çalışan Gazeteciler Günümüzü Kutladı

Safa Özhazinedar

SUNGURLU BELEDİYESİ’NDEN KAR MESAİSİ

Safa Özhazinedar

YAVRU KÖPEKLER BAKIM ALTINDA

Safa Özhazinedar

Halem Kuaför & Güzellik Salonu Açıldı

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar