FELAKET GELİYORUM DİYOR!

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İl Genel Meclis Üyesi Ercan Şahin, Sungurlu’da olası sel felaketlerine davetiye çıkartan Budaközü ve Di çayı derelerinin bir an önce ıslah edilmesi gerektiğini söyleyerek, “Gözü görmez, kulağı duymazlar. Felaket geliyorum diyor.” dedi.

Budaközü ve Di çayı derelerinin 7 yıldır ıslah edilmeyi beklediğini söyleyen Şahin, “Sungurlu’da yıllardan beri el vurulmayan Di çayı ve Budaközü çaylarında 2013 yılının Ocak ayında Ankara’dan Sungurlu’ya gelen DSİ 5. Bölge Müdürlüğü ekipleri ıslah çalışması için düğmeye basmıştı. 7 yıl geçmesine rağmen bir türlü yatırım programına alınmayan dere ıslahı halen çözüm bekliyor” dedi.

ercan şahin iyi parti çorum sungurlu

Gözü görmez kulağı duymazlar, felaket geliyorum diyor diyen Şahin, “Sayın yetkili kurum müdürleri, yetkili siyasiler. Bizler yapılması hususunda gereğini yapın diye uğraştıkça hala inatla yapılmıyor. Dua edin, inşallah sel felaketi olmaz. Yoksa bu vebalden kurtulamayacaksınız. Derelerin ıslahını bir an önce yaptırın” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞehirler Arası Otobüs Seferlerinde Tavan Fiyat Açıklandı
Sonraki İçerikBOĞAZKALE KAYMAKAMLIĞINCA TURİZM ALTYAPISINI GÜÇLENDİRME PROJELERİ DEVAM EDİYOR
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz