Fazlı Koçak’tan Teşekkür Mesajı

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Fazlı Koçak Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği seçim sonrasında bir teşekkür mesajı yayınlayarak birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Koçak, “Tüm seçim çalışmalarımız boyunca bizi destekleyen tüm Sungurlulu hemşehrilerimize, seçim sürecinde gece gündüz sahada çalışan partimizin Milletvekili adaylarına, Sungurlu Belediye Başkanımıza, belediye meclis üyelerimize, tüm teşkilat mensuplarımıza, seçimlerin huzur ortamında yapılmasına büyük gayret gösteren güvenlik güçlerimize, İlçe Seçim Kuruluna ve tüm Sungurlu halkımıza yürekten teşekkür eder, seçim sonuçlarının ülkemiz, ilimiz ve ilçemiz açısından hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.
24 Haziran’da seçimler Sungurlu’da huzur içerisinde geçmiştir diyen Koçak, “Katkıda bulunan Cumhur ittifakı ve Millet ittifakı parti mensuplarına da ayrıca teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikŞahin, ” Sungurlulu hemşehrilerimize teşekkür ederim”
Sonraki İçerikÖzkan, “Sungurlu halkına teşekkür ediyorum“
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz