Fazlı Koçak Mazbatasını Aldı

Sponsor

İYİ Parti Genel Merkezi tarafından atanan ve Pazar günü yapılan kongreden İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanlığı görevine seçilen Fazlı Koçak, İYİ Parti Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Sungurlu İlçe Seçim Kuruluna giderek mazbatasını aldı.
Mazbatasını alan Koçak, bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğini belirterek, İYİ Parti’yi Sungurlu’da en iyi yere getireceklerini ifade etti. Koçak “Hem Sungurlu hem de ülkemiz için her şey iyi olacak. İnşallah vatandaşlarımız ile birlikte başarılı işlere imza atacağız. Ekip arkadaşlarımız ile beraber çıktığımız bu kutlu yolda daha da büyüyerek ve çoğalarak mücadelemizi devam ettireceğiz” dedi.

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Fazlı Koçak mazbatasını aldı. | Sungurlu HaberKısa bir süre önce İlçe Teşkilat binamızı hizmete açtıklarını söyleyen Koçak, bu yola baş koymuş tüm Sungurluları aynı çatı altında toplamak istediklerini ifade etti.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu MYO’nun Yeni Müdürü Demirer Oldu
Sonraki İçerik(FOTO GALERİ) Otomobil Şarampole Yuvarlandı : 6 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz