-0.6 C
Sungurlu
01/10/2023
Sungurlu HaberleriGündemFatih Yalınkılıçlı Bakkallar ve Bayiler Odasına Başkan Adayı

Fatih Yalınkılıçlı Bakkallar ve Bayiler Odasına Başkan Adayı

- Google Reklamı -

Sungurlu’da 16 yıldır toptancı esnaflarından Fatih Yalınkılıçlı, önümüzdeki günlerde yapılacak olan Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası seçimlerinde aday olduğunu açıkladı.

Başkan adayı Yalınkılıçlı yaptığı açıklamada; Üyesi oldukları odanın önümüzdeki günlerde başkanlık seçimlerinin olduğunu hatırlatarak, inşallah odamız için en hayırlı neticenin ortaya çıkmasını sağlamak ve hepimizin hayrına olacak bir seçim ile yolumuza devam etmek istiyoruz. Yaptığımız istişareler neticesinde aldığımız karar sonucu dostlarımızın da teveccühleriyle bu başkanlık yarışında bizde aday olma kararı aldık” dedi.

Biz, bir inançla yola çıkıyor ve inandığımız değerler çerçevesinde bu işi de en güzel şekilde yerine getirme gayreti içerisinde olacağımızı ifade etmek isterim. İnandığımız ve değer verdiğimiz çizgilerimiz, bize hizmet etme anlayışını emretmektedir diyen Yalınkılıçlı, seçildiğimiz günden sonra; gerek alacağımız kararlar, gerekse de yapacağımız çalışmalar siz değerli esnaflarımızın bilgisi dâhilinde ve desteğiyle yapılacak, yani bir diğer tabirle bu işi beraber yapacak, başarıya beraber gideceğiz” ifadelerini kullandı.

- Advertisement -

Başkan Adayı Yalınkılıçlı, siz değerli üyelerimiz bu ekipten desteğinizi eksik etmeyin ve bu yarışı hayırlısıyla bir değişime vesile kılın. Rabbim giriştiğimiz bu yolda bizi, siz değerli kardeşlerimize mahcup etmesin” diye konuştu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,4131
EUR
29,0207
GBP
33,4358
RUB
0,2797
CNY
3,7582
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu