Fatih Yalınkılıçlı Bakkallar ve Bayiler Odasına Başkan Adayı

Sponsor

Sungurlu’da 16 yıldır toptancı esnaflarından Fatih Yalınkılıçlı, önümüzdeki günlerde yapılacak olan Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası seçimlerinde aday olduğunu açıkladı.

Başkan adayı Yalınkılıçlı yaptığı açıklamada; Üyesi oldukları odanın önümüzdeki günlerde başkanlık seçimlerinin olduğunu hatırlatarak, inşallah odamız için en hayırlı neticenin ortaya çıkmasını sağlamak ve hepimizin hayrına olacak bir seçim ile yolumuza devam etmek istiyoruz. Yaptığımız istişareler neticesinde aldığımız karar sonucu dostlarımızın da teveccühleriyle bu başkanlık yarışında bizde aday olma kararı aldık” dedi.

Biz, bir inançla yola çıkıyor ve inandığımız değerler çerçevesinde bu işi de en güzel şekilde yerine getirme gayreti içerisinde olacağımızı ifade etmek isterim. İnandığımız ve değer verdiğimiz çizgilerimiz, bize hizmet etme anlayışını emretmektedir diyen Yalınkılıçlı, seçildiğimiz günden sonra; gerek alacağımız kararlar, gerekse de yapacağımız çalışmalar siz değerli esnaflarımızın bilgisi dâhilinde ve desteğiyle yapılacak, yani bir diğer tabirle bu işi beraber yapacak, başarıya beraber gideceğiz” ifadelerini kullandı.

Sponsor

Başkan Adayı Yalınkılıçlı, siz değerli üyelerimiz bu ekipten desteğinizi eksik etmeyin ve bu yarışı hayırlısıyla bir değişime vesile kılın. Rabbim giriştiğimiz bu yolda bizi, siz değerli kardeşlerimize mahcup etmesin” diye konuştu.

Sponsor
Önceki İçerikBAŞKAN ŞAHİNER ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
Sonraki İçerikÇorum’da ‘Dünyanın En Dar Sokağı’ Açılıyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz