‘Farkındalık’ Etkinliği Düzenlediler

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanlığı tarafından 3 Aralık Engeliler günü sebebiyle farkındalık etkinlikleri düzenlendi. | Sungurlu Haber

Sungurlu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler personelleri ve Hitit Meslek Yüksekokulu öğrencileri ilçede bulunan özel bakım merkezlerini ziyaret ederek engelli vatandaşlarla keyifli vakit geçirdiler. Engelli vatandaşlarla pasta kesen ve dans eden personeller ve öğrenciler, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün farkında olmak, onların yanında olmak adına birlikte eğlendi.

Sungurlu Belediye Başkanlığı tarafından 3 Aralık Engeliler günü sebebiyle farkındalık etkinlikleri düzenlendi. | Sungurlu Haber
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner,” Engelli olmak, insanlığın ortak sorunudur. Sungurlu Belediyesi olarak ilçemizde engelli vatandaşlarımıza yönelik başlattığımız projelerimizi adım adım hayata geçirmeyi planlıyoruz. İlçemizde yaptığımız çalışmalarda onları unutmayarak engelsiz bir belediye olarak faaliyet göstermeye de gayreti içindeyiz. Belediye olarak engelli kardeşlerimizin mutlu olabilmeleri için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Bu anlayışla 3 Aralık’ta tüm engellilerimizin yanında olmak adına özel eğitim ve bakım merkezlerine gönüllü üniversite öğrencilerimiz ve personellerimiz ziyaret gerçekleştirdi. Kendilerine duyarlılıkları içinde ayrıca teşekkür ederim. Sungurlu Belediyesi olarak bütün hafta boyunca engellilere yönelik etkinliklerimize devam edeceğiz.” dedi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikKarslı, ” Engelli vatandaşlarımızın sorunlarına sahip çıkmalıyız”
Sonraki İçerikÖZEL ÖĞRENCİLERİN ÖZEL GÜNÜ KUTLANDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz