Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

‘Farkındalık’ Etkinliği Düzenlediler

'Farkındalık' Etkinliği Düzenlediler » Sungurlu Haber

Sungurlu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler personelleri ve Hitit Meslek Yüksekokulu öğrencileri ilçede bulunan özel bakım merkezlerini ziyaret ederek engelli vatandaşlarla keyifli vakit geçirdiler. Engelli vatandaşlarla pasta kesen ve dans eden personeller ve öğrenciler, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün farkında olmak, onların yanında olmak adına birlikte eğlendi.

'Farkındalık' Etkinliği Düzenlediler » Sungurlu Haber
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner,” Engelli olmak, insanlığın ortak sorunudur. Sungurlu Belediyesi olarak ilçemizde engelli vatandaşlarımıza yönelik başlattığımız projelerimizi adım adım hayata geçirmeyi planlıyoruz. İlçemizde yaptığımız çalışmalarda onları unutmayarak engelsiz bir belediye olarak faaliyet göstermeye de gayreti içindeyiz. Belediye olarak engelli kardeşlerimizin mutlu olabilmeleri için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Bu anlayışla 3 Aralık’ta tüm engellilerimizin yanında olmak adına özel eğitim ve bakım merkezlerine gönüllü üniversite öğrencilerimiz ve personellerimiz ziyaret gerçekleştirdi. Kendilerine duyarlılıkları içinde ayrıca teşekkür ederim. Sungurlu Belediyesi olarak bütün hafta boyunca engellilere yönelik etkinliklerimize devam edeceğiz.” dedi.

İlgili İçerikler

Sungurlu Belediyesi Mezarlıklarda Kuran-ı Kerim Okuttu

Safa Özhazinedar

Erayhan’dan Taziye Mesajı

Safa Özhazinedar

Bozulan Yollarda Onarım Çalışmaları

Safa Özhazinedar

Şahin, “Gazeteciler Aydınlatıcı ve yol göstericidir”

Safa Özhazinedar

“SUNGURLU OSB’Yİ OTOMOBİL HURDALIĞI HALİNE GETİRMELERİNE MÜSAADE ETMEYECEĞİZ”

Safa Özhazinedar

Şehit Akif Kapaklı’nın Ailesini Ziyaret Ettiler

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar