-0.6 C
Sungurlu
15/03/2023
Sungurlu HaberleriÖnemliEZBERE SİYASET BU MİLLETİN BAĞIRSAKLARINI BOZAR

EZBERE SİYASET BU MİLLETİN BAĞIRSAKLARINI BOZAR

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Türkiye’de bulunan sığınmacılarla ilgili yaptığı açıklamalara tepki gösteren ve kendisi hakkında karşı açıklamalarda bulunarak rant sağlamaya çalışanların siyasi birer kukla olduklarını söyledi.

Türk Milleti’nin tarih boyunca yüksek öngörü kabiliyeti sayesinde dim dik ayakta kaldığını ifade eden Şahiner, ‘Daha burnunun ucunu bile görmekten aciz, ezberci ve güdümlü siyasi figüranlar bu millete liderlik yapamazlar. Yaşanan gelişmeleri değerlendirme becerisi olmayan, olayları daha yaşanmadan öngöremeyen bir siyasi yapı ülkeyi ancak uçuruma sürükler’ dedi.

‘İlçemizde ve ülkemizde istilacı istemiyoruz. Çocuklarımız, gençlerimiz tehlikede, bunların misafirliği bitti artık istila başladı dedik, dediğimizin de arkasındayız dedik, kendini bilmez şeref yoksunu bazı kimseler bizi ırkçılıkla suçlayarak hedef gösterdi’ diyen Şahiner, Ankara’da yabancı uyruklu istilacılar tarafından bıçaklanarak öldürülen gencin vebalinin bunlara çanak tutan ve destekleyen herkesin boynunda olduğunu belirtti.

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Türkiye'de bulunan sığınmacılarla ilgili yaptığı açıklamalara tepki gösteren ve kendisi hakkında karşı açıklamalarda bulunarak rant sağlamaya çalışanların siyasi birer kukla olduklarını söyledi. | Sungurlu Haberleri

“BEN HİÇ BİR ANNEYE BUNU DİYEMEM”

- Advertisement -

Şahiner, ’18 yaşında bir gencin annesine çocuğunu savaştan kaçan ve bizim kucak açtığımız sığınmacılar öldürdü diyebilecek bir vicdansız var mı? Ben diyemem. Ve bu yüzden de bu istilacıları ilçemde ve ülkemde istemiyorum’ dedi.

TEHLİKENİN FARKINDA MISINIZ?

2 Türk gencini bıçaklayıp, birini öldüren tamamı erkek sözde mülteciler, Alanya’da eşlerini çocuklarını bırakıp kaçtıkları vatanlarının bayraklarını göndere çekip sosyal medyada “Bu topraklar artık bizim sayılır!” etiketiyle paylaşmaya başladı! Soruyorum, yaklaşan tehlikenin farkında mısınız ?

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Türkiye'de bulunan sığınmacılarla ilgili yaptığı açıklamalara tepki gösteren ve kendisi hakkında karşı açıklamalarda bulunarak rant sağlamaya çalışanların siyasi birer kukla olduklarını söyledi. | Sungurlu Haberleri

“İPİNİZİ TUTANLAR GELSİN”

Şahiner, ‘Biz vatan haini, namus yoksunu istilacıları barındırmayacağız diyoruz. Bizim içimizdeki şeref yoksunu kuklalar da ipi kim çekerse o taraftan bağırıyor. Siz gidin ipinizi tutanlar cevap versin. Ama bu millet size en güzel cevabı zaten verecek. Bizim siyaseten korkumuz hiç olmadı. Biz bu millete gönül verdik, bu millette bize yetki verdi. Bizim işimiz sadece yol ya da kaldırım yapmak değil. Bu milletin canı, malı, namusu, refahı da bizim boynumuzun borcu’ dedi.

Şahiner, ‘Şimdi kulaktan kulağa fısıldayarak, ben adamımın arkasındayım diyen zatlar, yarın bizim öngörülerimiz doğru çıktığında ilk bu kuklaların ipini kesecekler. Fırıldaklık bunların fıtratında var ifadelerini kullandı.

Takip Edin

20,356BeğenenlerBeğen
10,683TakipçilerTakip Et
733TakipçilerTakip Et
1,660AboneAbone Ol
TRY - Türk Lirası
USD
18,9739
EUR
20,2399
GBP
22,8924
RUB
0,2523
CNY
2,7559
JPY
0,1421

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

error: İçerikler korunmaktadır!