EY AKP ! NEREYE KADAR GÖZ BOYAYACAKSINIZ ?

Sponsor

İYİ Parti Sungurlu İlçe Başkanı Dursun Kanmış, DSİ tarafından Budaközü Çayı kenarlarında bulunan ağaçların kökünden sökülmesiyle ilgili bir açıklama yaptı.

Belediye ağaç katlediyor diye yayagara yapanlar iyi okuyun diyen Kanmış,”Sungurlu ilçemizde yapılan hizmetleri görmemek için ‘Belediye ağaç kesiyor’ diye yaygara yapanlar, Belediyenin binlerce diktiği ağaçları görmezden gelenler bu yazıyı iyi okuyun. İyi okuyun tabi anlama kabiliyetiniz varsa!” dedi.

“TAM BİR FİYASKO”

Kanmış,”2013 yılında derelerin ıslah ihalesi bitip 7 yıldır bir türlü yapımına başlanmayan ıslah çalışması ve her yağmur sel taşkın olduğunda milletin gazını almaya çalışır gibi gelip, ‘Dereleri ıslah çalışması yapıyoruz’ diye boy boy fotoğraf çekinmeleri, yapılan çalışmaların tamda bir fiyasko olduğunu ortaya çıkartıyor” dedi.

Sponsor

“GÖZ BOYAMAYIN, GEREĞİNİ YAPIN !”

Kanmış açıklamasına şöyle devam etti, “Bakın efendiler; Şunu iyi anlayın. Yağan yağmurlarda bu temizliği Sungurlu Belediyesi de yapıyor. Önemli olan, milletin gözünü boyamak için değil, gerçek çalışma. Ne gerekiyorsa onu yapın! Sungurlu’nun her şeyde üvey evlat muamelesi görmesi nedir bu ?
Tamam dere yataklarındaki ağaçlar kuraklığa yol açıyor, sökülmesi lazım. Bunu anlarız. Sökerken gelişi güzel temizlenmiş dere yataklarını, yemyeşil ağaçlarla doldurmayın. O ağaçları bir şekilde değerlendirin. Bu nedir, nasıl bir anlayıştır. Islah çalışması var, taban betonu yok, perde duvar yok, korkuluk demiri yok, kıyısında kenarında oturulacak yer, ağaçlandırma çalışması yok. Daha 2 yıl önce Aşağı Beşpınar köyüne ihalesi yapılıp, tıpkı demirsiz set prit beton yaptıkları gibi. Yapılan 9 bin 300 metre sulama kanalını da aynı. Kırık, dökük. Kısacası AKP’nin Sungurlu’ya yaptığı hiç bir düzgün iş yok” dedi.

“YAPAMIYORSANIZ AKTARIN ÖDENEĞİ BELEDİYEYE, İŞ NASIL YAPILIR ÖĞRENİN”

Şunu anlayın artık diyen Kanmış, ”Çorum’un en büyük ilçesi Sungurlu. Başka bir Sungurlu yok. Biz burada çamur ayıklarız, ağaç sökeriz, resim çekinir şirin görünürüz. Vatandaşı kandırırız dönemi bitmiştir. Artık millet yapılanı da yapanı da görüyor. Yaptıramıyorsanız bu ıslah çalışmasını, çıkın yaptıramıyoruz deyin dürüstçe. Ya da neden yapılmadığını açıklayın. Bunların hiç birini yapmıyorsanız, aktarın gelen ödeneği İYİ Parti Sungurlu Belediyesine, iş nasıl yapılıyor köşenize çekilin seyredin” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikPLANLANAN ÇALIŞMALAR HAKKINDA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR
Sonraki İçerikHAYIRSEVER HEMŞEHRİMİZDEN TEKERLEKLİ SANDALYE YARDIMI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz