-0.6 C
Sungurlu
22/09/2023

Etiket: yürüyüş

SUNGURLU “İDAM” İSTEDİ

Sungurlu'da yüzlerce kişi çocuk istismarına karşı tepki göstermek ve dikkat çekmek için toplandı. Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, "Gereken yasal düzenlemelerin bir an önce yapılarak çocuklara karşı cinsel istismarda bulunanlar ile ülkemizin bölünmez bütünlüğünü parçalamak isteyen her türlü terör eylemlerine karışmış teröristler için idam artık şart olmuştur" dedi.

BBP’den Sungurlu’da Birlik Yürüyüşü

Büyük Birlik Partisi (BBP) tarafından Sungurlu'da 'Birlik Yürüyüşü' yapıldı. Eski dispanser önünde toplanan partililer, Atatürk Meydanı'na kadar ellerinde Türk Bayrakları ile yürüdü. BBP Alaca İlçe...

GENÇLİK MERKEZİNDEN DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Sungurlu Gençlik Merkezi koordinesinde sosyal, kültürel, sanatsal ve eğitsel faaliyetler kapsamında üye gençlere yönelik Yeşilay ve Çevre Kulübü etkinlikleri kapsamında alkol, sigara ve madde bağımlılığı ile mücadele etmek amacıyla "Doğa Yürüyüşü" etkinlikleri de yapılmaya başlandı.

Sungurlu Afrin Operasyonuna Destek İçin Yürüdü

Sungurlu'da vatandaşlar, ellerinde Türk bayraklarıyla Afrin Zeytin Dalı operasyonuna destek amacıyla yürüdü.

Yürüyüş Öncesi Şehitliği Ziyaret Ettiler

MHP Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin ve yönetim kurulu üyeleri, bugün düzenlenecek olan “Afrin Zeytin Dalı Harekatı Kızıl Elma Destek Yürüyüşü” öncesi Sungurlu Şehitliğini ziyaret ettiler.

Haydi Sungurlu! Hepimiz Bir Arada Elimizde Al Bayraklarla! Hedef KIZILELMA!

Mhp İlçe Başkanı Yasin Şahin 8 Şubat 2018 Perşembe günü (yarın) düzenleyecekleri; "AFRİN ZEYTİN DALI HAREKATI KIZIL ELMA DESTEK YÜRÜYÜŞÜ" hakkında açıklamalarda bulundu.
Sponsor

Hava Durumu

Sungurlu
parçalı az bulutlu
23 ° C
23 °
23 °
31 %
1.1kmh
32 %
Cum
29 °
Cts
30 °
Paz
30 °
Pts
30 °
Sal
28 °
- Reklam Alanı -

Mobil İhbar

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu