-0.6 C
Sungurlu
22/09/2023

Etiket: proje

248 BEBEĞE ‘HOŞGELDİN’ DEDİLER

Sungurlu Belediyesi "Hoşgeldin Bebek" Projesi kapsamında gerçekleştirdiği ziyaretler ile evlat sevincini tadan ailelerin mutluluğuna ortak olmaya devam ediyor. Proje kapsamında 2018 yılında 289, 2019 yılında 302 ve 2020 yılında ise toplam 248 bebeğe ulaşıldığı bildirildi.

HAYVAN IRKLARININ GELİŞTİRİLMESİ VE SUNİ TOHUMLAMA PROJESİ TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

1 Milyon TL bütçeli olan Çorum İli ve İlçeleri Hayvan Irklarına Geliştirilmesi ve Suni Tohumlama projesi tanıtım toplantısı Sungurlu İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapıldı.

Ceylan ve Kaya’dan Çorum’a Ödenek Müjdesi

AK Parti Çorum Milletvekilleri Ceylan ve Kaya, Tarım Bakanı Pakdemirli ve DSİ Genel Müdürü Yıldız ile görüşerek Çorum'a yeni ödenekler sağladılar.

Şahiner, Seçim Vaatlerini Açıkladı

Sungurlu Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Şahiner, seçim vaatlerini sıraladı. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır diyen Şahiner, "Çalışmalarına başladığımız 'Kent Park' projemizi bir an evvel hayata geçirip ilçemizin vizyonunu tamamen değiştireceğiz" dedi.

Sungurlu’da 17 Dekarlık Alana Anıza Direkt Ekim Yapıldı

Bozkır Ekosistemlerinde iklim değişikliğine Ekosistem tabanlı uyum için tarımsal uygulamalar proje kapmasında Sungurlu'da 17 dekarlık bir alana anıza direkt ekim yapıldı.

Öğrenciler Becerilerini Sergiledi

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan 'Eğitime Bilimle Merhaba' projesi kapsamında 23 okul tarafından hazırlanan 43 bilimsel proje sergilendi.

“Güne Camide Namazla Başlıyorum Projesi” Başladı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde Şehit Ali Alıtkan Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından organize edilen, İlçe Müftülüğümüz ve Sungurlu İmam Hatip Ortaokullarınca desteklenen “ Güne Camide Namazla Başlıyorum Projesi” Sungurlu Ulu Camii’nde geçen hafta başladı.

Öğrenciler Projelerini Halka Sunacak

Sungurlu Milli Eğitim Müdürlüğü, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılına bilimsel çalışmalarla merhaba demek istedi.  Bu kapsamda 23 okulun 46 bilimsel projesini 10 Ekim 2018 Çarşamba günü Atatürk Meydanında öğrenciler ilçe halkına sunacaklar. 

Yaptıklarımız, Yapacaklarımızın Teminatıdır

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner bu zamana kadar yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Daha modern ve daha güzel bir Sungurlu için çalıştıklarını söyleyen Başkan Şahiner, "Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır" diye konuştu.

Başkan Şahiner, “Atatürk Meydanı Sungurlu’nun Çehresini Değiştirecek”

Sungurlu Belediyesi Başkanı Abdulkadir Şahiner çalışma hakkında yaptığı açıklamada, "İlçenin tek meydanı olma özelliğini taşımasına rağmen yıllardır tek bir çivi dahi çakılmayan Atatürk meydanı Sungurlu’nun çehresini değiştirmeye hazırlanıyor" dedi. 
Sponsor

Hava Durumu

Sungurlu
açık
20 ° C
20 °
20 °
30 %
1.8kmh
1 %
Per
20 °
Cum
29 °
Cts
30 °
Paz
30 °
Pts
30 °
- Reklam Alanı -

Mobil İhbar

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu