Ana Sayfa Etiketler Proje

Etiket: proje

Şahiner, Seçim Vaatlerini Açıkladı

Sungurlu Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Şahiner, seçim vaatlerini sıraladı. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır diyen Şahiner, "Çalışmalarına başladığımız 'Kent Park' projemizi bir an evvel hayata geçirip ilçemizin vizyonunu tamamen değiştireceğiz" dedi.

Sungurlu’da 17 Dekarlık Alana Anıza Direkt Ekim Yapıldı

Bozkır Ekosistemlerinde iklim değişikliğine Ekosistem tabanlı uyum için tarımsal uygulamalar proje kapmasında Sungurlu'da 17 dekarlık bir alana anıza direkt ekim yapıldı.

Öğrenciler Becerilerini Sergiledi

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan 'Eğitime Bilimle Merhaba' projesi kapsamında 23 okul tarafından hazırlanan 43 bilimsel proje sergilendi.

“Güne Camide Namazla Başlıyorum Projesi” Başladı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü öncülüğünde Şehit Ali Alıtkan Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından organize edilen, İlçe Müftülüğümüz ve Sungurlu İmam Hatip Ortaokullarınca desteklenen “ Güne Camide Namazla Başlıyorum Projesi” Sungurlu Ulu Camii’nde geçen hafta başladı.

Öğrenciler Projelerini Halka Sunacak

Sungurlu Milli Eğitim Müdürlüğü, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılına bilimsel çalışmalarla merhaba demek istedi.  Bu kapsamda 23 okulun 46 bilimsel projesini 10 Ekim 2018 Çarşamba günü Atatürk Meydanında öğrenciler ilçe halkına sunacaklar. 

Yaptıklarımız, Yapacaklarımızın Teminatıdır

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner bu zamana kadar yaptıkları ve yapacakları çalışmalar hakkında bilgi verdi. Daha modern ve daha güzel bir Sungurlu için çalıştıklarını söyleyen Başkan Şahiner, "Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır" diye konuştu.

Başkan Şahiner, “Atatürk Meydanı Sungurlu’nun Çehresini Değiştirecek”

Sungurlu Belediyesi Başkanı Abdulkadir Şahiner çalışma hakkında yaptığı açıklamada, "İlçenin tek meydanı olma özelliğini taşımasına rağmen yıllardır tek bir çivi dahi çakılmayan Atatürk meydanı Sungurlu’nun çehresini değiştirmeye hazırlanıyor" dedi. 

Sungurlu’nun Her Yeri Şantiyeye Döndü

İlçemizin Eski Atatürk Stadında devam eden ‘’Kent Park Projesi’’  ile ilçemize nefes aldıracak projeyi en kısa zamanda vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı planlayan Sungurlu Belediyesi ekipleri, Atatürk Meydanı'nda da düzenleme çalışmalarına başladı.

KENT PARK İÇİN İLK KEPÇE VURULDU [VİDEO HABER]

Kent Park projesini anlatan Belediye Başkanı Abdulakadir Şahiner, eski stadyumun bulunduğu alanı ve eski şehir parkıyla stadyumun arasında kalan yolu içine alacak şekilde 16 bin 703 metrekarelik bir alana Kent parkı yapacaklarını söyledi.

İşte Başkan Şahiner’in ‘Kent Park’ Projesi

Seçildiğinde, 'Bir Şey Değişti, Her Şey Değişiyor' sloganıyla yola çıkan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner'in büyük projelerinden olan 'Kent Park' projesi hayata geçiyor.

Hava Durumu

Sungurlu
açık
20 ° C
20 °
20 °
68 %
1.7kmh
0 %
Paz
32 °
Pts
32 °
Sal
34 °
Çar
33 °
Per
30 °

Mobil İhbar