-0.6 C
Sungurlu
04/10/2023

Etiket: öğretmen

ÇORUMLU ÖĞRETMEN, “TÜRKİYE BİRİNCİSİ” ÖYKÜSÜNÜ KİTAPLAŞTIRIYOR

Çorumlu okul öncesi öğretmeni Hande Çenesiz Er, Türkiye geneli öykü yarışmasında yaklaşık 600 öykü arasında birinci olduğu “Bu durum Bambam’ı asla ilgilendirmez” adlı öyküsünü kitaplaştırarak çocukların hayal dünyasına gerçekçi tarzıyla hitap etmeye hazırlanıyor.

Öğretmenlerle Yemekte Buluştular

İlçede görev yapan öğretmenler 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce düzenlenen “Öğretmenler Günü Yemeği”nde bir araya geldi.

Öğretmenler Voleybol Turnuvasında Şampiyon Alembeyli İlkokulu Oldu

İlçemizde görev yapan öğretmenler arasında birlik ve beraberliği sağlamak amacıyla düzenlenen voleybol turnuvası oynanan 3. 4lük maçlarının ardından oynanan final maçı ile son buldu. Cuma günü Saat 18 00: de Şehit Ali Alıtkan Anadolu İmam Hatip Lisesi Spor Salonu'nda oynanan müsabakalar sonucunda 1. Alembeyli ilkokulu, 2. Demirşeyh Ortaokulu 3. Haydar Öztaş Anadolu Lisesi 4. Milli Eğitim Müdürlüğü oldu.

Öğretmenler Öğrencilerin Evlerine Konuk Olmaya Devam Ediyor

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün başlattığı “Misafirim Öğretmenim” projesi 4. Haftasında devam ediyor.

Bu Yılda Öğrencilerin Evlerine Konuk Olacaklar

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2017-2018 eğitim-öğretim yılında başlatılan “Misafirim Öğretmenim” projesi 2018-2019 öğretim yılında da devam edecek.

Milli Eğitim Bakanlığından Öğretmenlere Bedelli Askerlik Müjdesi

Milli Eğitim Bakanlığı, eğitim öğretim hizmetinin aksatılmadan yürütülmesi açısından öğretmenlerin 21 günlük bedelli askerlik eğitimini sömestr ve yaz tatilinde yapmasına hak tanıdı.

Eryiğit Öğretmenlerle Biraraya Geldi

İlçemizde 2018-2019 eğitim-öğretim yılı zümre ile değerlendirme ve planlama toplantıları yapıldı. Yavuz Selim İlkokulu, Fatih Ortaokulu, Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sungurlu Anadolu Liselerinin konferans salonlarında gerçekleşen toplantılara, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit ve İlçede görev yapan öğretmenler katıldı.

Erdoğan’dan Memur Olmak İsteyenlere Müjde

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle birlikte yeniden organize olan kamu kurumları gençler için kadro açacak. İlk etapta Emniyet, Silahlı Kuvvetler ve Milli Eğitim kadrolarına 67 bin 331 eleman alınacak.

Bakanlık, Öğretmenlerle İlgili Tartışılan Sistemi Kaldırdı

Yeni eğitim-öğretim sistemiyle ilgili olarak önemli mesajlar veren Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Öğretmen performans sistemini uygulamayacağız" dedi.

Yeni Bakandan Eğitim Sistemi ile İlgili Ezber Bozan Konuşma

Başkan Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabinede Milli Eğitim Bakanı olarak görev alan Ziya Selçuk'un öğretmenlik ile ilgili yaptığı konuşma sosyal medyaya damga vurdu.
Sponsor

Hava Durumu

Sungurlu
açık
10.6 ° C
10.6 °
10.6 °
82 %
1.8kmh
3 %
Çar
19 °
Per
21 °
Cum
22 °
Cts
20 °
Paz
21 °
- Reklam Alanı -

Mobil İhbar

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu