-0.6 C
Sungurlu
26/05/2023

Etiket: mücadele

“Enflasyonla Topyekün Mücadele” Programında Topyekün Fırsatçılık Yaptılar

Ekim ayı enflasyon rakamları, bazı fırsatçıların 'Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı' kapsamında indirim etiketi asıp zam yaptığını ortaya koydu. Bugüne kadar binlerce firma en az yüzde 10 indirim yapacağını taahhüt ederken, TÜİK'in açıkladığı toplam 407 maddeden sadece 37'sinin fiyatı Eylül'de düştü.

Terörle Mücadelede Yeni Düzenleme Meclis’ten Geçti! İşte Valilere Verilen Yeni Yetkiler

TBMM Genel Kurulunda, terörle mücadele için yapılan düzenlemelerle valilere yeni yetkiler verildi. Buna göre valiler, kamu düzeninin bozulduğu hallerde, 15 günü geçmemek kaydıyla ildeki giriş ve çıkışları sınırlayabilecek.

Çizimlerle 15 Temmuz

İranlı ressam Reza Hemmatirad'ın fırçasından 15 Temmuz 2016 gecesi yaşananlar... Görseller için haber sayfasını ziyaret edin.

15 Temmuz Şehitlerimizi Saygı ve Minnetle Anıyoruz

15 Temmuz şehidi demek; ezanlar dinmesin diye sokaklarda mücadele veren kahramanlar demek.

Şahin, “FETÖ Mücadelesi Sulandırılıyor”

MHP Sungurlu İlçe Başkanı Yasin Şahin Milli Savunma Bakanı ve Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarının FETÖ ile ilgili açıklamalarını Fetö mücadelesini sulandırmak olarak niteledi.

Boğazkale’de “Çiçekler Solmasın” Projesi

Boğazkale Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü'nün ortaklaşa yürüttüğü Bağımlılıkla Mücadeleyi amaçlayan “Çiçekler Solmasın” projesi başlatıldı.
Sponsor

Hava Durumu

Sungurlu
hafif yağmur
23 ° C
23 °
23 °
42 %
1.8kmh
63 %
Cum
22 °
Cts
24 °
Paz
24 °
Pts
24 °
Sal
22 °
- Reklam Alanı -

Mobil İhbar

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu