Ana Sayfa Etiketler Hastane

Etiket: hastane

Onkoloji Merkezi’nin Temeli Atılıyor

Çorum'a sağlık alanında çok önemli bir yatırımın kazandırılması için önemli bir gelişme yaşandı. Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesine inşa edilecek olan Onkoloji Merkezi'nin temelinin atılacağı tarih belli oldu.

‘Anne Dostu Hastane’ Unvanı Taçlandırıldı

Ulusal Anne dostu hastane kriterlerini karşılayan başarı uygulamaları nedeniyle Sungurlu Devlet Hastanesi 'Anne Dostu Hastane' unvanı almaya hak kazandı.

Otomobil Aydınlatma Direğini Yıktı : 1 Yaralı

Sungurlu'da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı.

Sungurlu Devlet Hastanesinde Varikosel Ameliyatı Yapıldı

Sungurlu Devlet Hastanesi'nde Op. Dr. Mevlüt Keleş tarafından gerçekleştirilen varikosel ameliyatı başarıyla yapıldı. Yapılan açıklamada, "Hastanemiz Üroloji bölümünde varikosel ameliyatı Op. Dr. Mevlüt Keleş tarafından başarı ile gerçekleştirilebilmektedir" dendi.

Sungurlu Devlet Hastanesi, ‘Anne Dostu Hastane’ unvanına layık görüldü.

Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Kadın ve Üreme Sağlığı Daire Başkanlığınca yürütülmekte olan, ‘Anne Dostu Hastane Programı’ kapsamında, Sungurlu Devlet Hastanesi’ne bakanlık yetkililerince 16.07.2018 tarihinde değerlendirme ziyareti gerçekleştirildi. Yapılan ziyaretlerde ‘Anne Dostu Hastane’ kriterlerini taşıdığı tespit edilen Sungurlu Devlet Hastanesi, ‘Anne Dostu Hastane’ unvanı almaya layık görüldü.

Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesinin tanıtım Filmini Hemşehrimiz Tayfun Saçi...

Bölgenin en büyük Hastanesi olma özelliği taşıyan Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin tanıtım filmi ile büyük ve geniş alanları bize sunan filmi hemşehrimiz Tayfun Saçi kendi kadrajında tanıttı.

Öğrencilerden 14 Mart Tıp Bayramı Ziyareti

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Sungurlu Özel Dünya Sağlık Koleji Okul Sahibi Salih Yılmaz, Okul Müdürü Emrah Kara ve Sungurlu Özel Dünya Sağlık Koleji Öğrencileri ile birlikte Sungurlu Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Fatma Özak Batıbay'ı ziyaret ettiler.

Hastane kavşağında kaza : 1 yaralı

Sungurlu'da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı

(VİDEO HABER) Hastane Kavşağında Feci Kaza : 2 Yaralı

Sungurlu’ da Meydana Gelen Trafik Kazasında 1’ i Ağır 2 Kişi Yaralandı.

Bekmezci’den Hastaneye Temizlik Aracı

İstanbul'da yaşayan hayırsever Sungurlulu İş Adamı Habib Bekmezci Sungurlu Devlet Hastanesine bir adet akülü zemin temizleme aracı bağışladı.

Hava Durumu

Sungurlu, TR
az bulutlu
12.1 ° C
12.1 °
12.1 °
86 %
1.7kmh
12 %
Per
12 °
Cum
22 °
Cts
28 °
Paz
16 °
Pts
16 °

Mobil İhbar