Ana Sayfa Etiketler Gezi

Etiket: gezi

BOĞAZKALE KAYMAKAMLIĞINCA TURİZM ALTYAPISINI GÜÇLENDİRME PROJELERİ DEVAM EDİYOR

Boğazkale Kaymakamlığı tarafından ilçenin en önemli tarihi değerlerinden biri olan Dulkadiroğulları Konaklarının içinde bulunduğu alan ile ilgili peyzaj projesi hazırlandı. Proje kapsamında süs bitkilerinin dikilmesi, ağaçlandırma faaliyetleri ve yol çalışmaları yapılarak Boğazkale Kaymakamlığınca konaklarda hayata geçirilen yeni projeler kapsamında bu tarihi alanın önemli bir turizm noktası olması sağlanacak.

Kültür Gezileri Başlıyor

Sungurlu Belediyesi'nin başlatmış olduğu "Kültür Gezileri " için 2019 yılı kayıtları başladı.

Başkan Kültür Gezisine Katıldı

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Sinop’a düzenlenen kültür gezisine katıldı. Sungurlulu erkekler Belediye Başkanlığı tarafından ücretsiz düzenlenen geziye katılarak farklı yerleri görmenin ve keşfetmenin tadını çıkardı.

Erkekler Samsun ve Sinop’u gezdi

Sungurlu Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen kültür gezileri kapsamında Sungurlulu erkekler Samsun ve Sinop'u gezdi.

Muhtar Kışlalıoğlu İspanya’ya Gidiyor

Muhtarlar, 24.07.2018 tarihinde İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan İspanya'ya gidecek. Ülke çapından kafileye dâhil olacak diğer meslektaşlarıyla İspanya’nın Endülüs bölgesinde çeşitli temaslarda bulunacak ve kendilerine Kurtuba Camii, Elhamra Sarayı, eski şehir merkezi Albaicin gibi Endülüs’ün tarihi ve turistik yerleri gezdirilecek.

Bayanlar Kastamonu’yu Gezdi

Sungurlu Belediyesi'nin 2018 yılı Kültür Gezileri kapsamında Sungurlulu bayanlar Kastamonu'yu gezdi.

Bayanlar Sinop’u gezdi

Sungurlu Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen kültür gezileri kapsamında Sungurlulu bayanlar Sinop'u gezdi.

Kültür Gezileri Başladı

Sungurlu Belediye Başkanlığı tarafından her yıl düzenli olarak organize edilen kültür gezileri "Samsun Anne-Çocuk Deniz Gezisi" ile başladı.

Belediyede ‘Gezi’ Yoğunluğu

Sungurlu Belediye Başkanlığı tarafından ücretsiz olarak organize edilen ” Kültür Gezileri “ Temmuz ayının ilk haftasında başlıyor. Dün yapılan açıklamanın ardından Belediyede yoğunluk yaşanıyor.

Sungurlu Belediyesi 2018 Kültür Gezilerine Başlıyor

Sungurlu Belediye Başkanlığı tarafından ücretsiz olarak organize edilen” Kültür Gezileri “ Temmuz ayının ilk haftasında başlıyor.

Hava Durumu

Sungurlu, TR
açık
19 ° C
19 °
19 °
32 %
2.7kmh
1 %
Per
18 °
Cum
28 °
Cts
28 °
Paz
28 °
Pts
23 °

Mobil İhbar