-0.6 C
Sungurlu
28/05/2023

Etiket: gençlik merkezi

Sosyal Medyadan Sosyal Meydana

Sungurlu Gençlik Merkezi tarafından çağımızın en büyük hastalıklarından birisi olan sosyal medya ve sanal hayattan gençlerimizi uzaklaştırmak ve bu konuda bilinçlendirerek duyarlılık kazandırmak adına güne özel olarak Sosyal Medyadan ve Sanal hayattan uzak olacak şekilde el sanatları, spor faaliyetler, zekâ oyunları, kişisel gelişim hasbihalleri vb. etkinlikler tertipledi.

Sungurlu Gençleri Yazarlarla Buluştu

Sungurlu Gençlik Merkezi İlçemizde uygulamakta olduğu "Öğrendiğimi Uyguluyorum" Proje kapsamında İlçe Özel İdare Konferans Salonu'nda okur yazar buluşmaları faaliyetini gerçekleştirdi. Yazarlar tarafından gençlere kısaca hayat hikâyeleri ve yazarlık serüvenleri hakkında kısa bilgiler verilerek başlayan program, İlçemiz gençlerine okumanın önemi, hayatımıza olan pozitif etkileri ve neden okumalıyız başlıklarıyla devam etti.

Köy Okulunu Ziyaret Edip Eğlenceli Bir Gün Geçirdiler

Sungurlu Gençlik Merkezi, Hacı Osman köy okulunu ziyaret ederek gençlerle gün boyu dolu dolu eğlenceli bir gün geçirdiler.

Gençlik Merkezi Alembeyli Köy Okulunu Ziyaret Etti

Sungurlu Gençlik Merkezi "Merkezim Her Yerde" diyerek gönüllü gençlerle birlikte Sungurlu'ya bağlı Alembeyli Köyü Okulunu ziyaret ettiler. 

Gençler İstanbul’da Festivale Katıldı

Sungurlu Gençlik Merkezi İstanbul 3. Havalimanında 20-23 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilen Teknofest - Havacılık ve Uzak ve Teknoloji Festivaline katıldı.

Yapılan Hatimler Dualandı

Gençlik ve Spor Bakanlığınca tüm Türkiye genelinde tertiplenen, Gençlerin maneviyatını daha da yükseltmek, Kuranı- Kerim okuma bilincini şuurunu tam olarak oluşturmak ve Dinimizi yakinen daha iyi tanıyabilme fırsatı sağlamak, milli ve manevi gücümüzü daha da arttırmak amacıyla Kuran-ı Kerim okuma (Hatim) Halkaları Projesi İlçemizde de hız kesmeden devam ediyor.

Gençlik Merkezi Sayesinde Gençler Yazı Dolu Dolu Geçirdi

Sungurlu Gençlik Merkezi, yaz dönemi boyunca İlçe Müftülüğü tarafından mahalle camilerinde açılan yaz Kuran-ı Kerim kurslarında eğitim gören öğrencileri yalnız bırakmadı.  İlçe Gençlik Merkezi gerek camilerde gerekse Gençlik Merkezinde çeşitli oyun ve yarışma istasyonları kurarak gençlerin dolu dolu, eğlenceli ve aynı zamanda yeni bir şeyler öğrenerek vakit geçirmelerine katkıda bulundu.

GENÇLİK MERKEZİNDEN DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

Sungurlu Gençlik Merkezi koordinesinde sosyal, kültürel, sanatsal ve eğitsel faaliyetler kapsamında üye gençlere yönelik Yeşilay ve Çevre Kulübü etkinlikleri kapsamında alkol, sigara ve madde bağımlılığı ile mücadele etmek amacıyla "Doğa Yürüyüşü" etkinlikleri de yapılmaya başlandı.

Gençlik Merkezi Kadınlar Gününü Kutladı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Gençlik Merkezi, Sungurlulu kadınlara karanfil dağıtarak 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.
Sponsor

Hava Durumu

Sungurlu
kapalı
16.4 ° C
16.4 °
16.4 °
72 %
3.7kmh
100 %
Cts
16 °
Paz
24 °
Pts
23 °
Sal
22 °
Çar
25 °
- Reklam Alanı -

Mobil İhbar

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu