-0.6 C
Sungurlu
04/06/2023

Etiket: ford

Volkswagen Transporter Türkiye’de Üretilecek İddiası

Volkswagen, geçtiğimiz aylarda Türkiye’ye yatırımlarını durdurduğunu açıklamıştı. İddiaya göre Ford ile yapılan anlaşma sayesinde Volkswagen Transporter, Türkiye’de üretilecek.

Elektrikli Crossover Ford Mustang Mach-E Tanıtıldı

Ford Mustang, muscle otomobil denince akla gelen ilk modellerden birisi oluyor. ABD'nin bir ikonu hâline geldiğini rahatlıkla söyleyebileceğimiz bu araç, çok da köklü bir geçmişe sahip ve bu geçmişinde çok çeşitli varyasyonlarla karşımıza çıktı. Örneğin aracın daha güçlü ve özel üretim Shelby versiyonlarından tutun da üstü açılabilir Convertible versiyonlarına kadar çeşitli versiyonlarını çeşitli jenerasyonları boyunca gördük. Fakat Mustang'in bu seferki varyasyonu, bugüne kadar hiç görmediğimiz bir tür. Çünkü bu yeni varyasyon, elektrikli bir SUV. İsmi de Ford Mustang Mach-E.

Yeni Ford Mustang Shelby GT500 Tanıtıldı. Dev Supercharger Dikkat Çekiyor

Geçmişten günümüze kadar üretilmiş otomobil modelleri arasında bir “En ikonik” listesi yapılsa; Ford Mustang şüphesiz listeye ilk 5’te girerdi. Amerikalıların vahşi atı, gerek tasarımı gerekse de performansı ile yarım asırdır kendini daima göstermiştir. Son 2 jenerasyonun ilk jenerasyon tasarımını takip etmesi ise; aracın ne kadar sevilen bir model olduğunu kanıtlar nitelikle. Diğer taraftan günümüzde milyon dolarlara bile müşteri bulabilen, Mustang ürün gamının en üstünde yer alan 1960’ların canavarı Ford Mustang Shelby GT500 modelinin yeri apayrıdır. İşte bu modelin günümüze yansıması Detroit Otomobil Fuarı’nda görkemli bir şekilde tanıtıldı.

Volkswagen ve Ford Birleşiyor Mu?

Bu yıl Haziran ayında Ford ve Volkswagen tarafından imzalanan Mutabakat Anlaşması, dünyanın en büyük iki otomobil üreticisi arasındaki stratejik ortaklığın ilk temeli oldu. Başlangıçta, üreticilerin sadece bazı ticari araçların geliştirilmesi üzerinde çalışması bekleniyor ancak yapılan açıklamaya göre iki firma “müşterilerin değişen ihtiyaçlarına daha iyi hizmet etmek” için de birlikte çalışacaklar.

Otomotiv Devi Üç Modelini Üretimden Kaldırıyor

ABD merkezli otomotiv devi Ford, Avrupa operasyonunda girişmeye hazırlandığı ve yaklaşık 11 milyar dolara mâl olacak yeniden yapılanma planı kapsamında kar marjı daha yüksek olan SUV modellerine odaklanarak 3 modeli üretimden kaldıracak
Sponsor

Hava Durumu

Sungurlu
kapalı
15 ° C
15 °
15 °
92 %
1.8kmh
95 %
Paz
15 °
Pts
21 °
Sal
21 °
Çar
25 °
Per
28 °
- Reklam Alanı -

Mobil İhbar

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu