Ana Sayfa Etiketler Esnaf

Etiket: esnaf

Esnaf ve Tüccar E-faturaya Hazır Değil

Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği Genel Başkanı Emre Kartaloğlu, 1 Ocak 2020'de başlayacak olan e-fatura düzenlemesi ile ilgili olarak "Esnaf ve tüccar buna henüz hazır değil, bu konu sıkıntı yaratabilir" dedi

Aşutoğlu, “Bu Kış Esnafımız İçin Çok Zor Geçecek”

Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu,yüksek faizli Esnaf Kredilerindeki sorunlar başta olmak üzere esnaflarımızın Elektrik v.b faturalarından tahsil edilen haksız kazançlar bir tarafta siftahsız günler nedeniyle Sosyal güvenlik ödemelerindeki sıkıntılar ve Dolar'ın, Euro'nun yüksek seyri nedeniyle bu kışın esnafımız için çok zor geçeceğini söyledi.

Aşutoğlu, “Odamızda TESK KART Başvurusu Başladı”

Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) tarafından uygulamaya konulan ve esnaflara akaryakıttan sağlığa, eğitimden konfeksiyon alış-verişlerine kadar bir çok alanda indirimler sağlayan TESK KART için başvuru alımına Sungurlu Bakkallar ve Bayiler odamızdan başladığını belirtti.

Sungurlu’da Esnaf Gününe Yoğun Katılım

Sungurlu Terziler ve Berberler Odası ’5. Esnaf Günü’ kampanyasına başladı. Terziler ve Berberler Odası Başkanı Mutlu Karslı, kampanyanın 42 hafta süreceğini ve kampanya sonunda 133 esnafa toplam 1 milyon 58 bin TL’nin dağıtılmış olacağını söyledi.

Yılmaz Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti

Sungurlu Belediyesi Başkan yarımcısı Ahmet Yılmaz ve birim müdürleri ilçede Cumartesi günü kurulan semt pazarını ziyaret ettiler.

Esnafın Sorunları Ankara’ya Taşındı

Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu ve Sungurlu Şoförler Odası Başkanı Hacı Karatekin'in de aralarında bulunduğu çok sayıda oda başkanı Ankara’ya çıkarma yaptı. Oda Başkanları, TESK ve TŞOF ile Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğünü ziyaret etti.

Sürücü ve Yolculara Ahilik Leblebisi (VİDEO HABER)

Sungurlu'da, Ahilik Haftası etkinlikleri kapsamında Esnaf Oda Başkanları sürücü ve yolculara leblebi ikramında bulundular.

Şahiner, Pazarcı Esnafıyla Kahvaltıda Buluştu

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, ilçemizde kurulan Perşembe ve Cumartesi Pazarlarının esnaflarıyla kahvaltıda buluştu.

Şahiner Vatandaşlarla Kahvaltı Yaptı

Sorunların çözümü konusundan ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Başkan Şahiner, aynı zamanda belediyenin yürüttüğü çalışmalar ve projelerle ilgili vatandaşlara bilgi verdi.

Bayramda Yerel Esnafı Tercih Et, Sungurlumuz Kazansın

Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, "Alışveriş yaparken yerel esnafı tercih edelim, esnafımız memleketimizin temel taşı ve huzurun sigortasıdır" dedi.

Hava Durumu

Sungurlu, TR
parçalı bulutlu
4.4 ° C
4.4 °
4.4 °
50 %
4.2kmh
63 %
Çar
14 °
Per
15 °
Cum
14 °
Cts
14 °
Paz
13 °

Mobil İhbar