-0.6 C
Sungurlu
28/09/2023

Etiket: açıklama

Sözümüz Olan Tesisler Mutlaka Yapılacaktır

Ak Parti Çorum Milletvekili Erol Kavuncu, “Sungurlumuza sözümüz olan Tribünlü güreş eğitim salonu ve yüzme havuzu, Sayın bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun emirleri doğrultusunda, mutlaka yapılacaktır. Bu konuda hiçbir tereddüt söz konusu değildir” dedi.

 Akşener, Başkan Şahiner’e Geçmiş Olsun Ziyaretinde Bulundu (VİDEO HABER)

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner'e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

İşte Partilerin Meclis Adayları

Sungurlu'da Partilerin 31 Mart Yerel Seçimlerinde Belediye ve İl Genel Meclisi adayları belli oldu.

Şahiner, Seçim Vaatlerini Açıkladı

Sungurlu Belediye Başkanı ve İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Abdulkadir Şahiner, seçim vaatlerini sıraladı. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır diyen Şahiner, "Çalışmalarına başladığımız 'Kent Park' projemizi bir an evvel hayata geçirip ilçemizin vizyonunu tamamen değiştireceğiz" dedi.

Şahiner Adaylık Açıklamasında Gövde Gösterisi Yaptı

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner,31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde İYİ Parti'den Belediye Başkan Adaylığını açıkladı. Belediye binası önünde düzenlediği adaylık açıklamasına yoğun bir katılım oldu.

Abdulkadir Şahiner Adaylığını Açıklıyor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, 31 Mart tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde İYİ Parti'den Belediye Başkan adaylığını açıklayacak.

Halim Karaçil Aday Adaylığını Açıkladı

Eski Borsa Başkanı Halim Karaçil Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'den Sungurlu Belediye Başkan Aday adaylığını açıkladı. 

Erdoğan’dan “Askerlik Kısalacak mı?” Sorusuna Yanıt

Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazı çıkışı yaptığı açıklamada yanıtını verdi.

Kalınsazlıoğlu MHP’ den Aday Adaylığını Açıkladı

Aşağıfındıklı köyü Muhtarı Şevki Kalınsazlıoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi'nden Sungurlu Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı. 

Ak Parti’de Özsarı Dönemi

Ak Parti Çorum İl Yönetim Kurulu 30/11/2018 tarihi itibari ile toplanarak, İlçe Başkanı İlyas Özkan'ın İl Başkanlığına 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlere aday adayı olması sebebi ile verdiği dilekçeye istinaden 29/11/2018 tarihinde istifası kabul etti. Tüzük gereği İlçe Başkanlığı görevine Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Metin Özsarı İlçe Başkanı olarak atandı.
Sponsor

Hava Durumu

Sungurlu
açık
17.7 ° C
17.7 °
17.7 °
39 %
1.5kmh
0 %
Per
30 °
Cum
27 °
Cts
26 °
Paz
23 °
Pts
17 °
- Reklam Alanı -

Mobil İhbar

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu