Eşya Yüklü Kamyonet Yandı

Sponsor

Sunguru-Çorum Karayolu’nda kasasında ev eşyası yüklü bir kamyonet seyir halindeyken yanmaya başladı.

Edinilen bilgiye göre, sürücüsü ve plakası öğrenilemeyen ve Sungurlu istikametinden Samsun istikametine giden eşya yüklü kamyonet, kasadan sarkan battaniyenin egzoza temas ederek tutuşması sonucu seyir halinde yanmaya başladı.

Yoldan geçen diğer sürücülerin yangını fark ederek sürücüyü uyarmasıyla aracını durduran kamyonet sürücüsü yangına kendi imkanları ile müdahale etse de basarılı olamadı. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile yanan araç söndürüldü.
Kamyonet ve kasada bulunan eşyalarda büyük ölçüde maddi zarar meydana geldi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSEVGİ, SAYGI VE ÖZLEMLE ANIYORUZ
Sonraki İçerikVardi, Sungurlu Garnizon Komutanı Oldu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz