ESNAFLARDAN ZEHRA BEBEĞE DESTEK

Sponsor

Sungurlu’da esnaflar, SMA TIP2 ölümcül kas hastalığı ile mücadele eden Zehra Meva bebek için başlatılan kampanyaya destek vermek için her gün katmer, bükme, bazlama yapan gönüllülere erzak yardımında bulundu.

Sungurlulu hemşehrimiz olan ve İtfaiye personeli Musa Kalınsazlıoğlu’nun 1 yaşındaki kızı Zehra Meva SMA 2 (ölümcül kas rahatsızlığı) teşhisi konulduğundan itibaren Valilik onaylı yardım kampanyası başlatıldı. Sungurlu’nun evladı olan Zehra Meva yaşasın diye başlatılan yardım kampanyasına destek vermek isteyen bazı kadınlar, her akşam Kent park ve Şehir parkında kendi ekmekleri ile yaptıkları katmer, bükme, bazlama gibi ürünleri yaparak kampanyaya destek oluyorlar. Kampanyaya destek vermek isteyen bazı esnaflar ise, bazlama ve katmet yapımında kullanılmak üzere erzak yardımında bulundular.

Sponsor
Önceki İçerikInstagram Çöktü mü?
Sonraki İçerikHafif Ticari Araç ve Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 2 Yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz