Esnaf Toplantılarının İkincisi Düzenlendi

Sponsor

Sungurlu belediyesi;” Ortak Akıl Birlikte Yönetim” anlayışıyla düzenlediği  esnaf toplantılarının ikincisi mesire kafede gerçekleştirildi.

Projemiz kapsamında ; mesire kafede düzenlenen kahvaltı programlarıyla, ilçemizde esnaflık yapan bütün hemşerilerimizi misafir ederek istek ve şikayetlerini dinliyor, çözüme ulaştırmak için notlar alıyoruz. Toplantıda Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcılarımız ve birim müdürlerimizde hazır bulundu.

Esnafın şikâyetlerini ve önerilerini dinleyen Belediye Başkanımız Abdulkadir Şahiner, Sungurlu için ortak yönetim anlayışını kendilerine düstur edindiklerini ifade ederken; ”Sungurlu’ya hep birlikte biz sahip çıkarız. Burası bizim sadece ikamet ettiğimiz yer değil vatanımız yurdumuz ve ata evimizdir. Sungurlu için ben ve ekibim zaman mefhumu olmadan çalışmaya devam edeceğiz. İstedik ki sizlerle bir araya gelelim, eksiklerimizi doğrularımızı konuşalım, programlarımızı bu doğrultuda oluşturalım. Fikirleriniz, önerileriniz bizim için oldukça önem arz ediyor. Sizlerde bizi kırmayıp geldiniz. Ayaklarınıza sağlık kardeşlerim, hoş geldiniz. “diye konuştu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSP’den Polis ve Asker’e Destek Ziyareti
Sonraki İçerikAfrin Kahramanlarına Çorum Leblebisi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz