Esnaf Toplantıları Verimli Geçiyor

Sponsor

Sungurlu Belediyesi geçtiğimiz haftalarda ortak akıl birlikte yönetim amacıyla “Esnaf Toplantıları” başlattı. İlçe esnafı mesire alanında düzenlen kahvaltı programına katılırken, pek çok sorun masaya yatırılıp, ortak akılla hep beraber çözümler üretildi.

Sungurlu esnafı sorunlarını ve çözüm önerilerini anlattı. Başkan Abdulkadir Şahiner ise, birim müdürleri ile birlikte sorunlara çözümler üretmeye çalıştı.
Karşılıklı sohbet ortamında geçen toplantıdan memnun ayrılan esnaflar, projenin yerinde ve anlamlı olduğunu, çözüm noktası olarak toplantıların verimli olduğunu ifade ettiler.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da Yeşilay Haftası Etkinlikleri
Sonraki İçerikKuzey Kore’nin Siber Saldırı Hedefinde Türkiye Var!
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz