Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

ESNAF GÜNÜNE YOĞUN KATILIM

Sungurlu Terziler ve Berberler Odası ‘7. Esnaf Günü’ kampanyasına başladı.

Kampanyanın 54 hafta süreceğini ve kampanya sonunda toplam 1 milyon 166 bin TL’nin dağıtılmış olacağını söyleyen Terziler ve Berberler Odası Başkanı Mutlu Karslı, “Bizlerde esnafız, yönetim kurulu arkadaşlarımızla ortak bir karar alarak esnaflarımız arasında bir gün düzenleyelim. Her hafta 4 esnafımızın bir nebze olsa sıkıntısını gidermeye çalışalım dedik. Esnaflarımızla birlikte 2014 yılında bir gün başlattık. Her hafta esnaflarımızdan 100′ er TL toplayarak biriken 21 bin 600 TL’yi 4 esnaf arkadaşımıza 5 bin 400 TL olarak maddi anlamda destek oluyoruz. Şimdi 7. kez aynı uygulamayı başlattık ve uygulamamıza esnaf arkadaşlarımız yoğun katılım gösterdi. Her hafta çekiliş yaparak 4 esnaf arkadaşımıza toplanan parayı teslim ediyoruz. Başlatmış olduğumuz bu kampanyaya esnaf arkadaşlarımız ciddi anlamda destek oldu. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili İçerikler

“Destanlar yazan kahramanlarımız, canlarını seve seve feda etmiş; verdikleri mücadelelerle tüm dünyaya örnek olmuşlardır”

Safa Özhazinedar

YARIM KALPLİ KÜÇÜK RÜZGAR’A BAŞKAN ŞAHİNER SAHİP ÇIKTI (VİDEO HABER)

Safa Özhazinedar

Mustafa Dizdaroğlu’dan Veda Mesajı

Safa Özhazinedar

HAYVAN IRKLARININ GELİŞTİRİLMESİ VE SUNİ TOHUMLAMA PROJESİ TANITIM TOPLANTISI YAPILDI

Safa Özhazinedar

Başkan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü Kutladı

Safa Özhazinedar

Kelepircioğlu, “Yeni yılın sağlık, esenlik, barış ve kardeşlik getirmesini dilerim”

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar