-0.6 C
Sungurlu
27/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemESNAF CADDENİN KAPATILMASINI İSTEMİYOR

ESNAF CADDENİN KAPATILMASINI İSTEMİYOR

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, Terziler ve Berberler Esnaf Odası Başkanı Mutlu Karslı ve Kahveciler ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Erdal Kolaylı esnafın Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi’nin araç trafiğine kapatılmasını istemediğini söyledi.
Sungurlu’da geçen yıl Ramazan ayında akşamları araç trafiğine kapatılan Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi bugünden itibaren, iftar sonu tekrar araç trafiğine kapatılarak yayalara açılacak.

– BİZİM BÖYLE BİR TALEBİMİZ OLMADI

Belediyemizin talebi üzerine bu kararın alındığı şeklinde yapılan haber gerçeği yansıtmamaktadır diyen Başkan Şahiner, “Birilerinin lafıyla bu kararı alanları kınıyorum. Geçen yıl cadde trafiğe kapatıldığında esnaflarımız boş boş oturdu. Esnafımızın zaten sıkıntıda, birde burum karşısında tamamen sıkıntıya gireceklerdir” dedi.
Caddenin araç trafiğine kapatılması durumunda esnaflarımızın zor durumda kalacağını söyleyen Oda Başkanları Osman Aşutoğlu, Mutlu Karslı ve Erdal Kolaylı, “Cadde geçtiğimiz yıl kapatıldığında esnafımız sıkıntıya girdi. Zaten zor bir süreçten geçen esnafımız, yine sıkıntıya girecektir. Esnaflarımız caddenin trafiğe kapatılmasını istemiyorlar” diye konuştu.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2567
EUR
28,8141
GBP
33,1395
RUB
0,2795
CNY
3,7279
JPY
0,1829

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu