ESNAF CADDENİN KAPATILMASINI İSTEMİYOR

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, Terziler ve Berberler Esnaf Odası Başkanı Mutlu Karslı ve Kahveciler ve Lokantacılar Esnaf Odası Başkanı Erdal Kolaylı esnafın Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi’nin araç trafiğine kapatılmasını istemediğini söyledi.
Sungurlu’da geçen yıl Ramazan ayında akşamları araç trafiğine kapatılan Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi bugünden itibaren, iftar sonu tekrar araç trafiğine kapatılarak yayalara açılacak.

– BİZİM BÖYLE BİR TALEBİMİZ OLMADI

Belediyemizin talebi üzerine bu kararın alındığı şeklinde yapılan haber gerçeği yansıtmamaktadır diyen Başkan Şahiner, “Birilerinin lafıyla bu kararı alanları kınıyorum. Geçen yıl cadde trafiğe kapatıldığında esnaflarımız boş boş oturdu. Esnafımızın zaten sıkıntıda, birde burum karşısında tamamen sıkıntıya gireceklerdir” dedi.
Caddenin araç trafiğine kapatılması durumunda esnaflarımızın zor durumda kalacağını söyleyen Oda Başkanları Osman Aşutoğlu, Mutlu Karslı ve Erdal Kolaylı, “Cadde geçtiğimiz yıl kapatıldığında esnafımız sıkıntıya girdi. Zaten zor bir süreçten geçen esnafımız, yine sıkıntıya girecektir. Esnaflarımız caddenin trafiğe kapatılmasını istemiyorlar” diye konuştu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikCadde Yine Trafiğe Kapatılıyor
Sonraki İçerikSağanak Yağış Uyarısı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz