ESKİ BAŞHEKİM BATIBAY’A VEDA YEMEĞİ

Sponsor

Sungurlu Devlet Hastanesi Başhekimi iken Eskişehir’e tayin olan Uzm Dr. Fatma Özak Batıbay için Sungurlu Kafkas Derneği tarafından veda yemeği düzenlendi.

Sungurlu Devlet Hastanesi’nde dört yıl boyunca Başhekimlik görevini sürdüren ve Eskişehir’e tayin olan Uzm. Dr. Fatma Özak Batıbay için, Sungurlu Kafkas Derneği Yönetim Kurulu tarafından veda yemeği düzenlendi.

Ocaklı Tesisleri’nde verilen yemekte konuşan Sungurlu Kafkas Derneği Başkanı Ahmet Özsaray, “İlçemizde 4 yıl boyunca başarı ile görev yapan değerli Başhekimimize, bu zamana kadar yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar diliyorum” dedi.

Sponsor

Özsaray, yemek sonunda günün anısına Uzm Dr. Fatma Özak Batıbay’a plaket takdim etti.

Sponsor
Önceki İçerikGENEL MÜDÜR; “EVDE ATLETLE DOLAŞMAYIN”
Sonraki İçerik155 TARİHİ ESER MÜZEYE KAZANDIRILDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz