-0.6 C
Sungurlu
27/09/2023
Sungurlu HaberleriEğitimEryiğit'ten Özel Öğrencilere Özel İlgi

Eryiğit’ten Özel Öğrencilere Özel İlgi

- Google Reklamı -

Sınıflarda öğrencileri ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Eryiğit’i özel öğrenciler kucaklayarak karşıladılar .Sınıfları gezen Eryiğit bütün öğrencilerle tek tek ilgilenip durumları hakkında öğretmenlerinden bilgiler aldı.

 

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit özel öğrencileri ziyaret etti. İlk olarak Bölükbaşıoğlu Özel Eğitim uygulama Okulu ve İş Eğitim merkezi Müdürlüğüne atanan Hakan Topallı’yı ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Okul Müdürü ve Müdür Yardımcılarından okulun fiziki durumu öğrencilerin gelişimi hakkında bilgi aldı. | Sungurlu Haberleri
Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “Engelli öğrencilerimizi eğitim ile topluma kazandırılabiliriz. Hepimiz bir engelli adayıyız. Önemli olan zihnimizdeki engelleri yok etmektir. Bu öğrencilere sımsıkı sarılıp daha fazla sahip çıkmamız gerekiyor. Ben her zaman engelli öğrencilerimizin ve görev yapan öğretmenlerimizin yanında olduğum gibi bundan sonra da yanında olacağım. 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında güzel başarılara imza atacağınıza inancım tamdır” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,3311
EUR
28,8793
GBP
33,2049
RUB
0,2871
CNY
3,7460
JPY
0,1835

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu