Eryiğit’ten Özel Öğrencilere Özel İlgi

Sınıflarda öğrencileri ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Eryiğit’i özel öğrenciler kucaklayarak karşıladılar .Sınıfları gezen Eryiğit bütün öğrencilerle tek tek ilgilenip durumları hakkında öğretmenlerinden bilgiler aldı.

Abone Ol

 

Sungurlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit özel öğrencileri ziyaret etti. İlk olarak Bölükbaşıoğlu Özel Eğitim uygulama Okulu ve İş Eğitim merkezi Müdürlüğüne atanan Hakan Topallı’yı ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu. Okul Müdürü ve Müdür Yardımcılarından okulun fiziki durumu öğrencilerin gelişimi hakkında bilgi aldı. | Sungurlu Haber
Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit, “Engelli öğrencilerimizi eğitim ile topluma kazandırılabiliriz. Hepimiz bir engelli adayıyız. Önemli olan zihnimizdeki engelleri yok etmektir. Bu öğrencilere sımsıkı sarılıp daha fazla sahip çıkmamız gerekiyor. Ben her zaman engelli öğrencilerimizin ve görev yapan öğretmenlerimizin yanında olduğum gibi bundan sonra da yanında olacağım. 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında güzel başarılara imza atacağınıza inancım tamdır” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz